Page 44 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 44

stil - style
LC Waikiki’de Sıcacık Pelüş Trendi
 LC Waikiki, kışı sıcak karşılarken modayı da takip etmek isteyenler için hazırladığı rengarenk pelüş tasarımları müşterilerinin beğenisine sunuyor.
LC Waikiki’nin soğuk havalara karşı hazırladığı pelüş ürün- ler, tarz katan monttan çantaya, bereden çoraba kadar uzanıyor. Geniş ürün yelpazesi sunan ürünler, giyildiğinde hem sıcacık hem de yumuşacık bir his veriyor.
Sezonun trendi pelüş modasını evde ya da sokakta yakın- dan takip etmek isteyenler için birbirinden şık seçenekler sunan LC Waikiki; kürklü montları, pelüş bel ve sırt çanta- ları, tüylü bereleriyle dikkat çekiyor. Pembe, mavi ve gri- nin en soft tonlarıyla yer aldığı montların yanı sıra son za- manların öne çıkan modası neonlar da dikkatleri üzerinde toplamak isteyenler için mağazalarda yerini alıyor.
LC Waikiki sıcacık uykular için de pelüş pijama koleksiyo- nunu müşterilerine sunuyor. Esprili şapkalı tulumlar, ku- laklı pançolar soğuk kış gecelerine eğlence katıyor.
COZY PLUSH TREND AT LC WAIKIKI
LC Waikiki offers warm plush designs that are prepared for those who wantto follow fashion while welcoming the winter.
Plush products prepared by LC Waikiki against cold weather range from stylish coats to bags and from be- rets to socks. Offering a wide range of products, you would feel soft and warm when you wear these products.
LC Waikiki offers stylish options for those who want to fol- low the trendy plush fashion of the season closely at home or on the street. The fur coats, plush waist bag and back- packs and furry berets draw attention. In addition to the coasts in the softest shades of the pink, blue and gray, the neon products, the latest trendy of the recent times, are placed in the stores for those who want to gather attention.
LC Waikiki offers its plush pajama collection for warm sleep. Humorous, overalls with caps; ponchos with ears add fun to the cold winter nights.
42
 


   42   43   44   45   46