Page 66 - MAKSİMUM BİZ | OCAK 2016
P. 66

üzgünüz
  Ömer Bülent Civan’ı Kaybettik
Her ayrılığın vakitsiz olması gibi, Acentemiz Ömer Bülent Civan’ın vedasını da kötü bir haber olarak aldık. Kendisine Allah’tan rahmet, başta sevdikleri tüm Anadolu Sigorta ailesine baş sağlığı dileriz...
 Değerli Acentemiz, sevgili dostum Ömer Bülent Civan’ı genç bir yaşında kaybettik. Kendisi ile çeşitli vesilelerle, toplantılarımızda olsun, motivasyon etkinliklerimizde olsun bir araya gelme şansı bulmuştum. İş dışında kişisel olarak da dostum olan Ömer Bülent Civan’ın vefatı yalnızca beni değil, kendisini tanıyan, başta üst yönetimimiz olmak üzere herkesi de derin bir üzüntüye sevk etti. Kendisini; sevecen mizacı, iş ahlakı ve hafızalarımızda kalan hoş anıları ile hatırlamaya devam edeceğiz. Mekanı cennet olsun.
Musa Ülken / Genel Müdür
Geçmişte İzmir Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi’nde de aktif görevler alan, sigortacılık ile ilgili etkinlikleri takip eden, sadece Şirketimizin değil diğer sigorta şirketlerinin acenteleri tarafından da iş disiplini, dürüstlüğü, insancıllığı nedeniyle sevilen, birçok acentenin Bülent Abisi, Şirketimizin 30 yıllık acentesi adam gibi adam, Ömer Bülent Civan’ı 21 Aralık 2015 tarihinde kaybettik. İşe ve insana olumlu bakışından ve verdiği değerden birçok feyz aldığımız ve almaya devam edeceğimiz güzel insan, bundan sonra da gittiğin yerleri aydınlatacağını ve iyilik hareleri ile donatacağını biliyoruz. Buradan ışığını takip etmeye devam edeceğiz.
Atila Ertekin / Batı Anadolu Bölge Müdürü
64 | maksimumbiz
 


   64   65   66   67   68