Page 5 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2016
P. 5

                başlarken
  Merhabalar,
Takvim itibariyle ikinci ancak 2015 yılının değerlendirilmesini görmemiz bağlamında bu senenin ilk dergisi olarak adlandırabileceğim Maksimum Biz dergimizin yeni sayısı ile karşınızdayız.
Yazıma, Genel Müdürümüzün yazısında detaylarını bulabileceğiniz geçen yılın finansal rakamları ışığında, banka sigortacılığı alanında sağladığımız ilerlemeye dikkat çekerek başlamak isterim.
Şirketimizin orta ve uzun vadede en fazla yatırım yaptığı alanlardan birisi olan banka sigortacılığı ile ilgili güncel veriler, bu segmentte Şirketimizin istikrarlı ilerleyişini açık şekilde gösteriyor.
Bu durumun bir sonucu olarak MSU çalışanlarımızın sayısı ve şirket içerisindeki etkinlikleri de her geçen gün artmakta. Banka sigortacılığı alanındaki her ilerleme, Şirketimizi rekabette daha üst seviyeye taşıyacak yeni iş modellerinin yaratılmasına olanak sağlayacaktır.
Gelişime oldukça açık bir alan olan banka sigortacılığında ilerleyen zamanların, bize daha fazla başarı getireceği kanaatindeyim. Bu vesileyle bu başarıda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımı kutlarım.
Yazımda bahsetmek istediğim bir diğer konu ise 91. kuruluş yıldönümümüz ile alakalı olacak. Her sene olduğu gibi bu yıl da Şirketimizin emekli ve çalışanlarını bir araya getiren yıldönümü kutlamamızda, uzun seneler boyunca başarımız
için emek vermiş Anadolu Sigortalıları onurlandırdık. Yaş ortalaması gençleşen ancak tecrübesi azalmayan bir şirket olmamızın anahtarının böyle etkinliklerde yattığını düşünüyorum.
100. yılımızı sırtlayacak olan arkadaşlarımızın çoğu şu an Şirketimizde görev almaktadır. Hepimiz o tarihi anların geleceği günü sabırsızlıkla beklemekteyiz. Şirketimize daha nice yıllar dilerim.
Anadolu Sigorta olarak tek yönlü değil, birçok farklı perspektifin sigortacılığa olan etkisi üzerinde çalışıyoruz. Bu bağlamda geçmiş pek çok yazımda değindiğim sosyal sorumluluk projemiz Bir Usta Bin Usta’da da 7. yılımızı kutladık. Bu sene, diğer yıllardan farklı olarak bir kursumuzun İstanbul’da yapılmasını fırsat bilerek, çalışanlarımızı kapsayan, atölye çalışmalarını
da hayata geçirdik. Nisan ayında ise Adana’daki kursumuza basın gezisi düzenleyeceğiz.
Biz Anadolu Sigorta olarak tutarlılıkla sürdürdüğümüz öncü, takip edilen şirket rolümüzü daha da ileri taşımaya kararlıyız. Çok yönlü yatırımlarımızı ve stratejilerimizi sektörümüzün geleceğine de yön verme hedefiyle sürdürmeye devam edeceğiz.
Bu sayımızda neler okuyacaksınız?
Şirketimizde son dönemde gerçekleşen gelişmeleri topluca bulabileceğiniz bu sayımızda, haberlere ek olarak hemen her zevke hitap etmesini umduğumuz yazı ve konuları da dergimizin sayfalarında bulabilirsiniz.
Havaların ısınmaya ve tatil planlarının yapılmaya başlandığı bu dönemde, dergimizde özellikle Türkiye’nin keşfedilmemiş güzelliklerine yer verdiğimiz seyahat sayfamıza da göz atmanızı tavsiye ederim.
Gelecek sayılarda görüşmek dileğiyle hepinize mutlu, sağlıklı günler diliyorum.
Sevgilerimle,
Filiz Tiryakioğlu
I. Genel Müdür Yardımcısı
 maksimumbiz | 03
   Biz Anadolu Sigorta olarak tutarlılıkla sürdürdüğümüz öncü, takip edilen şirket rolümüzü daha da ileri taşımaya kararlıyız.

   3   4   5   6   7