Page 46 - BODRUMDERGI | ŞUBAT 2022
P. 46

 Koç
Kendini enerji dolu hisseden Koç burçları için alacağınız hediye kesinlikle sıradan bir şey olmamalıdır. Ilginç aksesuarlar ya da özel tasarım eşyalar onlar için ideal seçimler olacaktır.
Boğa
Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız klasik hediyelerden vazgeçmeyin. Baş başa hoş bir yemek hazırlayabilirsiniz. Kullanabileceği ve kalıcılığı olan şeyler onları memnun edecektir.
İkizler
Ikizler burcu için hediye konusunda biraz
zorlanabilirsiniz. Hediye sıradan ve klasik olmamalıdır. Entelektüel dünyasına uygun bir kitap, sevdiği bir müzik grubunun konseri ya da seyahat bileti tercih edebilirsiniz.
Yengeç
Duygusal ve romantik Yengeç burcu için Sevgililer Günü’nde hediye almak ve mutlu etmek hiç zor değil. Samimi ve kalpten verilen her hediye onu mutlu eder. Içerisinde resminizi koyabileceğiniz şık bir fotoğraf çerçevesi, kalpli bir kupa veya t-shirt olabilir.
Aslan
Havalı, gösterişi seven Aslan burcu için hediye şanına yakışır, abartılı bir şey olabilir. Şık puro setleri, deri ceket ve isminin yazılı olduğu kol düğmeleri seçenekleriniz arasında yer alabilir.
Başak
Ayrıntıyı seven, titiz ve prensipli olan Başaklar için Sevgililer Günü hediyesi teknolojik bir oyuncak alabilirsiniz. Titizliklerine uygun eşyalar, organizer da olabilir.
Terazi
Terazi burçları için hediye yelpazenizi geniş tutabilirsiniz. Mp3 player, dolma kalem ve aksesuarlar tercih edebilir, hareketli ve sürekli seyahat etmekten hoşlan Teraziler için de bir tiyatro ve konser bileti alabilirsiniz.
Akrep
Çekici ve bir o kadar da gizemli olmayı
seven Akrep burçları, ilginç ve heyecan verici hediyelerden hoşlanabilir. Polisiye bir roman, gizemli, heyecanlı bir sinema filmi düşünebilir, aksesuarda siyah ve kırmızı renk tonlarını tercih edebilirsiniz.
 44
   44   45   46   47   48