Page 51 - BODRUMDERGI | ŞUBAT 2022
P. 51

  2021 yılı her yönden baskıcı bir tarza sahipti. 2022’nin ise bizlere neler getireceği merak konusu. Nihayetinde hepimizin yeni umutlara ihtiyacı var.
     TERAZİ: Ilkbahar aylarında yoğun bir temponun içinde olacağınız için dinlenin ve gücünüzü toparlayın. Ilerleyen dönemlerde buna ihtiyacınız olacak. Finansal konularda titiz davranılmalı, fikir alışverişi yapmak, ortaklık kurmak için ideal bir sene. Yaratıcılık ve cesaret isteyen konularda biraz sıkıntı yaşasanız da araştırmacı tarafınızı besleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Sevgiyi yılın ikici yarısında bulabilirsiniz.
AKREP: Ilkbahar mevsimi, zihinsel anlamda zahmetli olacak. Tepeden tırnağa değişim dolu bir sene sizi bekliyor. Israrcı olmak sizin doğanızda var ama bazen vazgeçmeyi de bilmelisiniz. Hırslardan, fazla takıntıdan, kuşkudan, şüpheden, ihtirastan sıyrılmalısınız. Bu duygular size zarar verebilir. Hak ettiğiniz bir mola sizi bekliyor. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Maneviyatınızın güçleneceği bir döneme giriyorsunuz.
YAY: Bu yıl sizin için bir değişim yılı olacak. Geçen seneden
kalan bazı çözülmemiş sorunları halledecek ve yükünüzü atacaksınız. Ancak o zaman hafiflemiş olarak her şeyi daha net görecek ve yeni olaylara tamamen odaklanabileceksiniz. Bu sene ketum olmalı ve ağzını sıkı tutmalısın. Iyi giden şeylerin sırrı kimseye anlatmamaktır. Yakın çevre ilişkilerinde, eğitim ve ticari konularda zorluklar olacak. Satürn geçen yıl olduğu gibi bu sene
de bu alanda sınavlara devam edecek.
   OĞLAK: Jüpiter’in yılın ilk yarısını Balık burcunda geçirmesi sizin üzerinizde sakinleştirici etkiler yaratacak. Fikirleriniz ve yardımlarınızla çevrenizdekilere kılavuz olacaksınız. Kendinizi geliştirmeli, hobilerinize, kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz. Bazen kararlarınızı gözden geçirmeniz ve at gözlüğünüzden kurtulmanız gerekebilir. Kalabalık ortamlardan ziyade teke tek arkadaşlıklar bu yıl öne çıkabilir.
KOVA: Mars, yılın ilk yarısında
sizi önemli ölçüde etkileyecek. Hedeflerinize ulaşmak için motivasyonunuz tam olacak. Tutulmalardan en çok etkilenen burçlardansınız. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz. Bazen akışına bırakıp ufacık şeylerle mutlu olmanız çok önemli. Iş kurmak, yatırım yapmak, yeni kazanç yolları, alternatif işler sizi bekliyor yeter ki sorumluluklardan kaçmayın!
BALIK: Yılın ilk yarısında, gerçekten çok meşgul olacaksınız. Bu çalışmaların karşılığında da hayallerinize kavuşacaksınız. Şans bu sene sizden yana. Bu yüzden yaptığınız işleri objektif bir şekilde değerlendirmeli, odak noktanızı dağıtmamalısınız. Iletişiminizin güçlü olduğu bir dönemdesiniz. Jüpiter’in büyük iyicil etkisi sizi adeta koruyor, kolluyor. Yılın ikinci yarısında maddi konularda yeni olanaklar var.
49
   49   50   51   52   53