Page 16 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 16

stil - style
Erkeklere Özel
Nano Teknolojik
Takım Elbiseler
 LC Waikiki modayı yakından takip eden erkekler için nano teknolojisiyle geliştirilen kumaşlarla özel bir koleksiyon hazırladı.
LC Waikiki, erkeklere özel inovatif bir koleksiyon tasar- ladı. Nano teknolojisiyle geliştirilen koleksiyonda günlük hayatta ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilecek, leke ve kir tutmayan modeller yer alıyor. Aynı zamanda özel su geçirmeyen ceket, pantolon ve kravatlar, kırışmayan kumaşlarla tasarlanan gömlekler kusursuz şıklık sunuyor.
LC Waikiki’nin Nano Koleksiyonu ile erkekler mavinin en beğenilen tonlarının bir araya geldiği gömlekler ve birbi- rinden tarz kravatlarla trendleri yakalama fırsatı yakalar- ken, aynı zamanda çabasız şıklığı deneyimliyor.
NANOTECHNOLOGY SUITS SPECIFICALLY FOR MEN
LC Waikiki has prepared a special collection for men, who follow fashion closely with fabrics developed with nano technology.
LC Waikiki, designed an innovative collection for men. Developed with nano technology, the collection includes unstainable and dirt-resistant models that can be easily used in daily life and special occasions. At the same time, special waterproof jackets, trousers and ties, shirts de- signed with no-crease fabrics offer a flawless elegance.
With LC Waikiki’s Nano Collection, men have the oppor- tunity to capture trends with shirts and ties that combine the most preferred shades of blue, while experiencing effortless elegance.
14
 


   14   15   16   17   18