Page 4 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 4

içindekiler - index
   İmtiyaz Sahibi
Publisher
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Genel Yayın Yönetmeni
Editor in Chief
Sevda MALKOÇ
Yazı İşleri Müdürü
Managing Editor
Dilek ÖZEN
Editörler
Editors
Elif AYANOĞLU Enes GÜRAY Sibel BULGAN
Sanat Yönetmeni
Art Director
Özkan AKSOY
Görsel Yönetmen
Creative Director
Osman TÜRKMEN Turan ECE
Yayına Hazırlayan
Prepared for Publication
Yabancı Ses Prodüksiyon
G Plus Residence
Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. No: 37/B D: 10 Güneşli (34212) Bağcılar / İstanbul Tel: 0212 801 83 83
Halkla İlişkiler
Public Relations
Lobby Pr
Sıklamen Sokak No:1 (34330) Levent / İstanbul Tel: 0212 284 63 63
Çeviri
Translation
Semantos Çeviri
Yayın Türü
Publication Genre
Kurum İçi Aylık Dijital
Internal Monthly Digital erious Monthly Publication
Yönetim Yeri
Management Office
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Caddesi No: 41 (34212) Bağcılar / İstanbul Tel: (0212) 657 55 55
www.lcwaikiki.com
| 04 - 11
LC Waikiki, yeni yılın heyecanını ve enerjisini yansıttığı LC Waikiki ve LCW Home Yeni Yıl Koleksiyonu’nu Feriye’de gerçekleştirdiği lansmanda tanıttı.
LC Waikiki introduced at Feriye the LC Waikiki and LCW Home New Year Collection that reflects the excitement and energy of the new year.
12 - 13 |
Bir tutku hâline dönüşen sosyal medya aslında psikolojimizi etkileyen sanal bir dünya. Günlük hayatta birilerinin paylaştığı postlara saatlerce bakıyor, vaktimizin çoğunu buralarda öldürüyoruz.
 Social media, which has become a passion, is actually a virtual world that affects our psychology. In daily life, we look at the posts that someone shares for hours, we are killing most of our time here.
| 16 - 22
Mevsimsel renk analizinin renkleri kişiliğinizle veya vücut şeklinizle eşleşmez. Başka bir deyişle; sizi hangi renklerin soldurduğunu, hangilerinin canlandırdığını gösterir.
The colors of seasonal color analysis do not match your personality or body shape. In other words; this analysis shows you which colors decolorize your skin while the others revive.
 24 - 27 |
Etiyopya’dan tüm dünyaya yayıldığı düşünülen kahve, Coffea bitkisinden elde edilen ve bütün dünyada çaydan sonra en fazla tüketilen içecektir.
Coffee, which is thought to have spread all over the world from Ethiopia, is the beverage obtained from Coffea plant and consumed the most after tea in the world.
| 30 - 40
Çok küçük bir ülke olmasına rağmen Singapur’da gezilip görülecek o kadar çok yer, yapılacak o kadar çok aktivite var ki insan bir ay kalsa her günü başka bir aktiviteyle dolu dolu geçirebilir.
Even though it is a very small country, there are so many places to visit in Singapore, so many activities to do, that if a person stays for a month, they can spend every day full of other activities.
42 - 44 |
Çocuğunuzun internette ne kadar süre geçirdiğini biliyor musunuz? Her türlü tehlikeden ve zararlı şeylerden korumaya çalıştığımız çocuklarımızı sanal dünyanın tehlikelerinden koruyabiliyor muyuz?
Do you know how much time your child spends on the Internet? Can we protect our children from the dangers of the virtual world as we try to protect from all kinds of danger and harmful things?
   Tüm yayın hakları, LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ye aittir. LCW Life’ta yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakı saklıdır. İzin alınmadan alıntı yapılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
  All the publishing rights belong to LC Waikiki Magazacilik Hizmetleri Ticaret A.Ş. All rights of the articles and photos published in LCW Life are reserved. It cannot be quoted, reproduced and published without permission.
02
 


   2   3   4   5   6