Page 7 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 7

  Arzu Kunt
  Batya Kebudi
  Buse Terim Bahçekapılı
  Evrim Kırmızıtaş Başaran
  Begüm Özer
Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, ce- miyet ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı et- kinlikte kadın, erkek, çocuk ve ev tekstili ürünlerini tanıttı. Yeni yıl konsepti ile hazırlanan ve davetliler tarafından büyük ilgi gören koleksiyonlar #mutluhediyelermutluyil- lar etiketi ile sosyal medyada da yoğun olarak paylaşıldı.
LC Waikiki yeni yılı zamansız siluetlerin ön plana çıktığı, trendleri yakından takip eden koleksiyonuyla dikkat çek- ti. Yeni yılın ruhuna uygun ışıltılı ve parlak bir koleksiyon sunan LC Waikiki, gold ve siyahın gücünün yanı sıra kırmı- zının ihtişamını da sergiledi.
LC Waikiki, bugün 47 ülkede 1000’e yakın mağazasıyla her anlamda “ulaşılabilir moda” kavramına öncülük eden ve liderliğinden aldığı güçle dünyanın dört bir yanında her kesimin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar sunuyor.
Turkey’s leading fashion retail brand LC Waikiki presented its products for women, men, children, and home textile prod- ucts during the event, participated by many celebrities from fashion and high society. The collections, which were pre- pared using the new year concept and greatly drew the atten- tion of the guests and the collection was highly shared on the social media with the hashtag of #mutluhediyelermutluyillar.
LC Waikiki drew attention with its collection of timeless sil- houettes that follow closely the trends. LC Waikiki, offering a sparkling and bright collection in accordance with the spir- it of the new year, exhibited the power of gold and black as well as the glory of red.
Today, LC Waikiki, with its approximately 1000 stores in 47 countries, offers designs that pioneer the concept of “ac- cessible fashion” in every sense and responds to the needs of all segments of the world with the power of its leadership.
  Elif Eren
  Hande Sezer Pekcan
  Nalan Aksoy
  Özlem Eraslan
  Ezra Çetin
05


   5   6   7   8   9