Page 73 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 73

MÜZİK | MUSIC
Sunay Akın ve İlhan Şeşen’den,
Aşk Şarkıları ve Öyküler’ini Dinleyin 08 Ocak 2020
Caddebostan Kültür Merkezi
Şair, yazar, tiyatrocu, araştırmacı ve ayrıntı ustası Sunay Akın, kendine has, şaşırtıcı üslubuyla anla- tacağı etkileyici sevda öyküleri ve seslendireceği aşk şiirleriyle sahnede olacak.
Listen to Love Songs and Stories from Sunay Akın and İlhan Şeşen 08 January 2020
Caddebostan Cultural Center
Poet, writer, theater actor, researcher and mas- ter of detail, Sunay Akın will be on stage with his unique, amazing style and impressive love sto- ries and love poems.
  Balkan Wedding Party’e Katılın
10 Ocak 2020 | Babylon
“Bugüne kadar attığınız bütün göbekleri unutturacak ve sizi zıvanadan çıkaracak bu gecede yengeler, görümceler, bacanaklar, enişteler, gerdan kıran eltiler, bıyık büken da- yılar; punk, caz ve elektronik seslere bulanmış progresif düğün müzikleri eşliğinde dans pistinde buluşacak. 2006 yılından beri “Balkanatolia”, “Krivoto”, “Kerevet” ve “Pas- tırma Yazı” isimli dört albüm yayınlayan Kolektif İstanbul; caz ile funk altyapılarından beslenerek Anadolu ve Balkan müziğini farklı bir perspektifle harmanladı.
Attend Balkan Wedding Party
January 10, 2020 | Babylon
“This night will make you forget all the belly-dance you’ve experienced, and you are going to get mad that night and dance with aunts, husband’s sisters, broth- ers-in-law, uncles and sisters-in-law on the dance floor accompanied by progressive wedding music in- cluding punk, jazz and electronic sounds. Kolektif Is- tanbul, releasing four albums since 2006 called, “Bal- kanatolia”, “Krivoto”, “Kerevet” and “Pastırma Yazı”, mixed Anatolian and Balkan music with a different perspective based on the jazz and funk.
71
   71   72   73   74   75