Page 28 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 28

BİZ BİZE
8 Mart’ı Kutladık
Her zaman gururla paylaştığımız toplam çalışan sayımızın yüzde 51’lik kısmını oluşturan ve dokundukları her alanda emek ve çalışmalarıyla fark yaratan kadın çalışanlarımızla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde iki eğlenceli etkinlikte bir araya geldik ve keyifli zaman geçirdik.
Dünyayı Değiştiren Kadınlar
Cesaretiyle dünyayı değiştiren kadınlar, başarıları ve hikâyeleriyle bundan sonra da bize ilham vermeye devam edecek...
https://www.youtube.com/watch?v=UvVXuH2b-68
Salgının Seyri
İş Yeri Hekimimiz Mahmut Rıza Öğüt’ün, salgının seyrine ilişkin bilgiler paylaştığı ve alınması gereken önlemlerle ilgili hatırlatmalar yaptığı videoyu qr kodu okutarak izleyebilirsiniz. Sizler ve sevdikleriniz için her türlü hastalıktan uzak sağlıklı günler dileriz.
    https://www.youtube.com/watch?v=PCxaBhY7foI
Oto Dışı Hasar Müdürlüğü ‘Deprem Bilgi Paylaşımı Toplantıları’na Başladı
ODHM olarak ülkemizin gerçeği deprem riskinin, hasar süreçlerimize olan etkilerini en aza indirmek, deprem sonrası müdürlüğümüzde bulunan birimler arasında
iş sürekliliğini etkin kılmak ve eş güdüm içerisinde kesintisiniz hizmetin verilmesini sağlamak amacıyla ilk bilgi paylaşım toplantımızı düzenledik. Bu kapsamda, periyodik olarak farklı paydaşlarımızın da katılımları ile paylaşımlarımıza devam edeceğiz.
Kapıdan Oto Servis ile Ayağınıza Geliyoruz
Aracınızın onarımı için evden çıkmanıza gerek kalmadan, İstanbul’da aracınızı dilediğiniz yerden alıp, onarım sonrası dilediğiniz yerde size teslim ediyoruz. Hizmetimizden web sitemiz, çağrı hattımız ve Sigortam Cepte mobil uygulamamız üzerinden randevu alarak yararlanabilirsiniz
        26 maksimumbiz
https://www.youtube.com/watch?v=Jf6AJjYVuYg   26   27   28   29   30