Page 40 - MAKSİMUM BİZ | OCAK 2016
P. 40

Şirketimizden
   5 sene boyunca Uluslararası latin danslarıyla ilgilendim. Bu sürede birçok yarışmaya katıldım ve birçok derece elde ettim. En iyi derecem Türkiye beşinciliği oldu.
Burak’ın şu anda eğitmenliğini yap- tığı derslere katılmaya nasıl karar verdin?
Şirkette 85. yıl kutlaması sıra- sında vals gösterisinde ben de dans
etmiştim. Burak, benim dansa ilgim olduğunu daha öncesinden biliyor- du. Burak’ın da kafasında zaten bir ekip kurma düşüncesi vardı. İlk ola- rak Zeybekle başladık. Sonraki sene ben katılamadım. Bu sene ise Roman havasını öğrenmeyi çok istediğim için hiç düşünmeden katıldım.
Burak nasıl bir eğitmen?
Bence çok iyi bir eğitmen. Bildi-
ğini öğretmek kolay bir şey değil. Ben de birçok dansı bilmeme rağmen öğretemiyorum çünkü bir sınıfta herkesin seviyesi bire- bir aynı olmuyor. Burak bir süre sonra bütün ekibi bir noktada buluşturabiliyor.
Ekip sence nasıl?
Ekip bence çok güzel oldu. Bu sene bayağı eğleniyoruz. Sinerjisi çok güzel. İyi bir gösteri ortaya koyacağımızı düşünüyorum, hatta sonuna doğru Burak’ın
da dediği gibi tiyatral bir şeyler farklı bir renk katacaktır.
Son olarak söylemek istediğin bir şey var mı Burak?
Öncelikle Damla’ya desteği için teşekkür etmeden geçmeye- yim. Dans benim için bir terapi gibi. Bir şeylerden kaçmanın en güzel yolu. Ayaklarım tuttuğu ve talep de olduğu sürece bu işi sürdürmek amacındayım. Bu süreçte benden desteğini esir- gemeyen başta üst yönetimimiz olmak üzere tüm yöneticilerime ve ekip üyelerimize ayrıca teşek- kür etmek istiyorum.
38 | maksimumbiz
 
   38   39   40   41   42