Page 41 - MAKSİMUM BİZ | OCAK 2016
P. 41

Kısa Haberler
    Anadolu Sigorta
İstanbul Boat Show’da Yerini Aldı
NAKLIYAT SIGORTALARI MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ALPERDEM YAT SIGORTASI ILE TEMINAT ALTINA ALINAN RISKLER VE SIGORTA SATIN ALIRKEN DIKKAT EDILMESI GEREKEN HUSUSLARI ANLATTI.
6-11 Ekim tarihleri arasında İstanbul Pendik’te düzenlenen 35.Uluslararası İstanbul Boat Show 2015 Fuarı’na Şirke- timiz de daha önceki yıllarda olduğu gibi stand açarak katıldı. Bu yılki fuarda, geçen yıllardan farklı olarak sektö- rün önde gelen firmalarından temsilcilerin toplantılarına sahne olurken, bu kapsamda Şirketimizi temsilen Nakliyat Sigortaları Müdürümüz Mustafa Alperdem de bir sunum yaparak, katılımcıları yat sigortası ile teminat altına alınan riskler ve sigorta satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirdi.
   Ofisim Cepte Her An Yanınızda
ŞIRKETIMIZIN YENI MOBIL SIGORTACILIK UYGULAMASI OFISIMCEPTE KOLAYVEHIZLIERIŞIMSAĞLAYAN ÖZELLIKLERIYLE ACENTELERIMIZ VE ÇALIŞANLARIMIZIN KULLANIMINA SUNULDU.
   Ofisim Cepte uygulaması ile bir- likte farklı bilgilere mobil cihaz- larınız üzerinden çok hızlı erişim yapmanız mümkün. Kullanıcılar Ofisim Cepte uygulamasına giriş yaptıktan sonra günlük üretim bilgileri, acente hedefleri ve yak- laşma durumu, acente sıralama durumu, segmentasyon durumu, poliçe yenileme durumu ve kaza-
nılan ödülleri görüntüleme imkanı bulmuş oluyorlar.
Uygulamaya rota ekranlarına gi- riş yapabilen tüm kullanıcılar aynı kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabiliyor.
IOS ve Android mobil cihazlara uyumlu Ofisim Cepte uygulamamı- zı hemen cihazınıza indirip kullan- maya başlayabilirsiniz.
maksimumbiz | 39
 


   39   40   41   42   43