Page 12 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2015
P. 12

gündem
Sigortam Cepte
Uygulamamız Yenilendi...
   ŞIRKETIMIZIN MOBIL SIGORTACILIK UYGULAMASI SIGORTAM CEPTE YENI ÖZELLIKLERLE GÜNCELLENEREK SIGORTALILARIMIZIN BEĞENISINE SUNULDU.
 Yenilenen Sigortam Cepte ile birlikte, sisteme giriş işlemleri artık bireysel şubemiz (Anadolu Sigor-
ta Online) üzerinden yapmak da mümkün. Kullanıcılar bireysel şube veya Sigortam Cepte uygula- malarımızdan birisine kayıt olduk- tan sonra, TC kimlik numaraları ve cep telefonu bilgilerini girerek Sigortam Cepte’ye giriş yapabili- yor. Sonrasında cep telefonlarına gelen doğrulama kodunu girerek uygulamayı kullanmaya hemen başlıyorlar.
Yeni versiyon ile beraber,
müşterilerimize, diğer sistemle- rimizde oluşturulan poliçelere
ek olarak Asos üzerinden kesilen sağlık poliçelerini listeleme, poliçe özet, ödeme planı ve ödeme detay bilgilerini görüntüleme imkanını da artık sunuluyor.
Kasko ve konut poliçelerinde farklı asistans hizmetlerinden faydalanma ve poliçeler için hasar ihbarında bulunma imkanının yer aldığı Sigortam Cepte’de ayrıca ha- lihazırda geçerli kasko veya konut poliçesi olmayan kullanıcılar da ücret karşılığında asistans hizmet- lerinden hızlı bir şekilde faydala-
nabiliyorlar.
Kasko poliçelerine sahip müş-
terilerimiz, mobil uygulamamız üzerinden; çekici, vale ve ikame araç asistans hizmetlerinden, hizmet almak istedikleri konumu haritadan seçerek yararlanabi- liyor. Ayrıca mini onarım ve araç muayene işlemleri için tedarikçi firmalarımızdan randevu da Sigor- tam Cepte üzerinden alınabiliyor.
Konut poliçesi sahibi sigorta- lılarımız da; çilingir hizmeti, su tesisatı, elektrik tesisatı, cam kırılması ve mini onarım hizmet- lerine de Sigortam Cepte aracılığı
10 | maksimumbiz
    10   11   12   13   14