Page 30 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2015
P. 30

acentelerimiz
Mygold Sigorta
2014 TEMMUZ AYINDA ANONIM ŞIRKETI OLARAK KURULDUK VE KARTAL E-5 ÜZERINDE LAPISHAN’DAKI OFISIMIZDE MÜŞTERILERIMIZE HIZMET VERMEKTEYIZ.
   Çalışan sayısı
 5
  Kuruluş tarihi
2014
 100
Bireysel
Müşteri sayısı
   2014
 Anadolu Sigorta ile çalışmaya başlama tarihi
 Elementer ve sağlık branşı
 Esas olarak faaliyet gösterilen branşlar
  2014 Aralık ayında Anadolu Sigorta ile İş ortaklığına başladık. Toplamda 5 adet personelimiz ile elementer ve sağlık branşında poliçe üretimi yap-
maktayız. Maygold Sigorta bir grup şirketi olup ilk aşamada Maygold grup işlerimiz
ile ilgili üretime başladık. Sonraki süreçte kurulan satış ekibimiz sayesinde ise şu anda tüm branşlarda poliçe kesmeye devam etmekteyiz.
Farklı sektörlerde yatırımları olan, bazı- ları 30 yıllık geçmişe sahip Aytel, Maygold Kuyumculuk, Maygold Petrol, Maygold Filo
gibi grup şirketleri olan bir acenteyiz. Yeni kurulan rent a car ve yakında açılacak ikinci el şirketlerimizle otomotiv tarafında potan- siyelimiz daha da artacaktır.
Yeni bir acente olduğumuz henüz 100 adet müşterimiz bulunmaktadır ancak grup şirketlerimizin binlerce müşterisi olduğu için ilk etapta bu şirketlere ulaşmayı ve müşteri sayımızı arttırmayı planlamaktayız. Grup şirketlerimizin müşterilerine özel projeler geliştirerek, kasko-trafik dışında yangın branşında da ciddi üretimler yapma- yı hedeflemekteyiz.
  Ayhan Yazgan / Istanbul
 28 | maksimumbiz
 
   28   29   30   31   32