Page 5 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2018
P. 5

  Merhabalar,
Hızla değişen küresel dünyada değişimi yakalayamayanlar, çağı da yakalayamıyor. Anadolu Sigorta olarak sektördeki öncü rolümüzün en önemli kaynaklarından biri de değişime hızlı uyum sağlamamız.
Bu fikirden yola çıkarak, bu yıl Acenteler ve Türkiye İş Bankası Müdürler Toplantımızı “Değişim Yarat Fark At” konseptiyle gerçekleştirdik. Antalya’da düzenlediğimiz bu toplantımız, Anadolu Sigorta olarak iş ortaklarımızla
bir araya geldiğimiz en önemli buluşmalarımızdan biri. Sektörümüzün ve şirketimizin yıl içindeki performansını değerlendirip, yeni kampanyalarımız hakkında paydaşlarımızla fikir alış verişinde bulunduk, gelecek dönem hedef ve stratejilerimizi tartıştık. Farklı iş ortamlarından gelip, ortak hedeflere sahip olan Türkiye İş Bankası Müdürlerimiz ve Acentelerimiz Anadolu Sigorta’dan beklentilerini de dile getirme fırsatı buldular. Değişime öncülük etmenin en önemli kaynaklarından birinin etkin ve doğru iletişim olduğu bilinciyle bu toplantıları, gelişimimiz için çok önemsiyor ve değerli katkıları için kendilerine teşekkür ediyoruz.
9. yılına başarı ile gelmenin gururunu yaşadığımız kurumsal sosyal sorumluluk projemiz, Bir Usta Bin Usta bu yıl, Artvin’de Tulum Yapımı, İstanbul’da Cilt Yapımı, Kütahya’da Çinicilik kursları mezunlarını verdi. Bu yılki son illerimiz olan Kastamonu’da Sarıkıvrak Çarşaf Dokuma ve İzmir Nazarköy’deki Nazar Boncuğu yapımı kurslarımız devam ediyor.
İstanbul Maratonu’nda koşuyoruz!
Şirket olarak yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projemizin yanında çalışanlarımızın katkıları ile de çeşitli faaliyetlerde bulunmak mutluluk verici. Yeni kurulan Anadolu Sigorta koşu takımımız bu yıl ilk kez 11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda koşacak. Biz de, Urla’daki Anadolu Sigorta ormanımıza her koşucumuz için birer fidan dikerek bu anlamlı koşuyu destekleyeceğiz. Koşucu arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.
Bu yıl yine ilk kez, şirket çalışanlarımızın çocukları ile katıldığı “Kıyılarımıza İnsan Eli Değsin” etkinliğini düzenliyoruz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmenin, onlara küçük yaşta doğa sevgisini aşılamakla mümkün olduğu inancıyla, TURMEPA/Deniz Temiz Derneği ile işbirliğiyle, 27 Ekim’de İstanbul’un adalarında kıyı temizleme faaliyetinde bulunacağız. Sahillerimizin temizliği için emek veren, tüm çalışan ve çocuklarımıza gönülden teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum.
Sonbahar sayımızda;
Şirketimizin güncel haberlerinin yanında, her ay çalışanlarımız için düzenlediğimiz Brown Bag Seminerlerimizin Temmuz ayı konuğu Halil Aksu ile röportajımız, acentelerimizin Rusya Dünya Kupası seyahati, futbol takımımızın Avrupa Şampiyonası’na katılımının yanında, keşif sayfamızda Güney Afrika’nın önemli tarihi şehirlerinden olan Cape Town’ı, sanat sayfalarımızda renklerin sanatla dansı Pop Art’ı inceliyoruz. Sağlıklı yaşam önerilerimizde ise İstanbul’da sonbaharda yapılacak en güzel etkinliklerden yürüyüş için rota önerilerinde bulunuyoruz.
Keyifle okumanızı diliyorum.
Yeni sayımızda görüşmek üzere, sağlıklı ve mutlu günler...
Filiz Tiryakioğlu
I. Genel Müdür Yardımcısı
MAKSİMUMBİZ 3
BAŞLARKEN
    Değişime öncülük etmenin en önemli kaynaklarından birinin etkin ve doğru iletişim olduğu bilinciyle
bu toplantıları, gelişimimiz için
çok önemsiyor ve değerli katkıları için teşekkür ediyoruz.
   3   4   5   6   7