Page 34 - BODRUMDergi | MAYIS 2024
P. 34

TURİZM
  Sadece Yetişkinlere Özel
  Yetişkinlere yönelik ultra her şey dahil tatil deneyimini Türkiye’de sunacak ‘boho- chic’ destinasyon Hyde Bodrum, 1 Mayıs 2024’te hizmete açıldı. Ege Denizi’nin ışıltılı turkuaz sularıyla çevrili Bodrum Yarımadası’nın göz alıcı doğasında yer alan Hyde Bodrum, sadece yetişkinlere özel bir ortamda müzik, DJ’ler, eğlence, dünya mutfakları, sanat atölyeleri ve iyi yaşam deneyimleriyle her şey dahil konaklamaya festival hissi kazandırmaya hazırlanıyor.
Yüksek standartlarda eğlence, müzik, sanat ve sosyal aktiviteleri
ile festival hissine odaklanan Hyde Bodrum, seçkin yaşam tarzı ve sunacaklarıyla tatil için yeni bir kaçış ve eğlence destinasyonu. Ege Denizi’nin kıyısında yer alan, Usuluk Milli Tabiat Parkı’nın yemyeşil ormanlarıyla çevrili Hyde Bodrum, 1 Mayıs 2024'te kapılarını misafirlerine açtı. Sadece yetişkinlere özel, ultra her şey dahil lüks ve yaşam tarzı
bir tatil deneyimi yaşatmaya hazırlanan Hyde Bodrum, yerli ve yabancı DJ’ler ve güçlü entertainment programlarına ev sahipliği yaparak günün her saati yazın keyfini doyasıya çıkarmaya davet ediyor.
Hyde Bodrum’da sofistike bir inziva arayan gezginler için havuz veya bahçe manzaralı, özel havuzlu, jakuzili olmak üzere 212 oda ve süit seçenekleri mevcut. Arkadaşları veya sevdikleriyle sadece kendine özel bir tatil yaşamak isteyenler için ise üç yatak odalı, özel havuzlu ve mutfağı bulunan dört villa sunuluyor.
Beş restoran ve barı, palmiyelerle çevrili yüzme havuzu ve yazın popüler DJ performanslarıyla partilere ev sahipliği yapmaya hazırlanan Hyde Bodrum, misafirlerine yüksek kalitede eğlence anlayışı içinde wellness aktiviteleri, sanat atölyeleri ve yeni nesil markalardan oluşan butikleri
ile sanat, spor ve iyi yaşamın iç içe geçtiği ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunmayı vadediyor.
32

   32   33   34   35   36