Page 35 - BODRUMDergi | MAYIS 2024
P. 35

Hyde Bodrum, yalnızca yetişkinlere özel her şey dahil konseptini beş farklı sıra dışı restoran ve barıyla birleştiriyor. Sun & Moon, sabah kahveleri yoga sonrası serinletici içecekleri ve atıştırmalıklarıyla akşam kokteylleri için de ideal bir ortam sunacak. Hyde Beach, yerli ve yabancı DJ’lerin partilerine ev sahipliği yapacak. Asya ve Akdeniz lezzetleriyle birlikte Ege Denizi’nin dalgaları ve tatlı meltemleri arasında enerjinizi yükseltecek kokteyller sunarken gün batımıyla birlikte samimi bir festival atmosferi yaratacak. Greater Palms, misafirlerine gün boyu kendine özgü Hyde Buffet temasıyla kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her damak tadına kucak açan benzersiz lezzetler sunacak. İkonik Paris Bistro’sundan esinlenen, High- end restoran müziğinin yükseldiği La Rebelle, Fransız Riviera’sının lezzetlerini asi bir dokunuşla yorumlarken yemek sonrası parti atmosferine geçiş yaparak DJ performansı eşliğinde gece geç saatlere kadar unutulmaz bir gastronomi ve müzik deneyimi yaşatacak. Bungalow Pool Bar, imza kokteylleri, eklektik smoothie sunumları ve Akdeniz mutfağı esintili atıştırmalıklarıyla günün her anını keyifle geçireceğiniz eğlenceli bir atmosfer sunacak.
Hyde Bodrum, estetik mimarisi ve “endless sofa” gibi misafirlerin sosyalleşmesi için tasarlanmış imza dokunuşlarının yanı sıra ferah yaşam alanları ve peyzajındaki palmiye ve kaktüslerle davetkâr bir ortam yaratıyor. Hyde serisi içinde yalnızca yetişkinlere özel her şey dahil konaklama deneyimi sunan ilk otel olan Hyde Bodrum, konsepte yeni bir soluk getirerek geleneksel tatil anlayışını ortadan kaldırıyor. Yoga, meditasyon, ses banyoları, çakra seansları ve su terapisi, 24 saat açık Gym ve pilates stüdyosu gibi bütünsel ve sağlıklı yaşam uygulamalarına sınırsız erişim sağlayan sürükleyici bir 360 derece tatil deneyimi sunuyor.
1 Mayıs 2024’te açılan Hyde Bodrum, 180 Euro’dan başlayan oda fiyatlarıyla açılışa özel yüzde 25 indirim imkânı sunuyor. www. hydehotels.com/bodrum websitesi üzerinden rezervasyon yapabilir, her şey dahil konsept sunan diğer otelleri de keşfedebileceğiniz https:// allinclusive-collection.com/ websitesini ziyaret edebilirsiniz. Günümüzde Dubai, Miami, Ibiza ve Hollywood, FL’de faaliyet gösteren, yakında Londra, Perth’te açılacak olan her Hyde mekânı, yerel müzik ve yaratıcı sahneleri benimseyen bir şekilde özgün olarak tasarlandı.
  33   33   34   35   36   37