Page 37 - BODRUMDergi | MAYIS 2024
P. 37

Bölgesel Kalkınmaya Katkı Sağlayacak
Didim Delice Yarımadası’nda
200 dönüm doğal güzellik içerisinde konumlanan Anda Barut Collection, konuklarına rahatlıkla nefes alabilecekleri geniş ve ferah bir alan sunmanın yanı sıra, İzmir ve Bodrum havalimanlarına olan yakınlığıyla da ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Yetişkinlere Özel
Otelde yetişkinler için özel olarak tasarlanmış bir alan oluşturuldu. Geniş odalar, gurme restoranlar, büyüleyici deneyimler, sağlık, spor ve lüks alanlarıyla sizi çok daha fazla ayrıcalıkla karşılıyor. Ege’nin büyülü doğası ile buluşan huzurlu alanlar, özel havuzlar ve şık konaklama seçenekleri ile tatiliniz sakinlik ve romantik anlarla dolu olacak.
Aile Seyahati İçin Bir Destinasyon
Çocuklar için özel olarak tasarlanmış, bölgenin en büyük eğlence parkında, eğitici aktiviteler ve güvenli oyun alanları bulunuyor. Bu alanlar, çocukların enerjilerini en etkili şekilde harcayabilecekleri, aynı zamanda öğrenirken eğlenebilecekleri bir ortam sağlıyor. Ailelerin hem rahatlayabilecekleri hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri tüm olanakları sunan bu bölümler, küçük misafirlerin de tatil deneyimini zirveye taşıyacak.
    Cem Karacan | Anda Barut Collection Genel Müdürü
 35


   35   36   37   38   39