Page 78 - BODRUMDergi | MAYIS 2024
P. 78

VİTRİN
Ödüllü Tasarımlar
Jumbo, yaratıcı vizyonu ve üstün tasarım anlayışıyla İF Design Award 2024’te iki ödül kazanarak uluslararası arenadaki başarısını bir kez daha kanıtladı. Jumbo’nun dalgalardan alınan ilhamla tasarlanan Fluctus Çatal-Bıçak Seti ve çiçeklerin büyülü dünyasının etkisini yansıtan Bloom Karaf Seti, İF Design Awards 2024’ten iki ödülle döndü.
En Yeni Ürünler, En Son Haberler...
  VİTRİN
  ÖZGE ZEKİ
   Evde Pratik Temizlik
Bingo, yeni serisi Bingo Pratik Çok Amaçlı Yüzey Temizlik Havlusu ile yüzey temizleyici kategorisine yeni bir soluk getiriyor. Beyaz sabun, lavanta ve limon olmak üzere üç farklı varyantta sunulan Bingo Pratik’in ekstra büyük temizlik havluları, buğulanmayı da geride bırakarak temizlikte yeni bir dönemi vadediyor.
Güçlü ve Etkili Aktifler
Dermokozmetik alanında da ulaşılabilir fiyatlı ürünler sunmayı hedefleyen Gratis, Authoriderm’in güçlü ve etkili aktiflerle formüle edilmiş içerikleriyle tüm cilt tiplerine uygun çözümler sunuyor. Authoriderm’in cildin doğal gücünü destekleyen ürün yelpazesi Yaşlanma Karşıtı, Karma&Yağlı ve Kuru&Hassas cilt tiplerine özel olarak geliştirilen 3 farklı seriden oluşuyor.
Yenileyen Bakım
She Vec Bye Bye Stains Serum, özel formülüyle cilt lekelerinin
ve renk düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken cildin daha genç, sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki peptit kompleksi ve arbutin ile cildin yenilenmesine ve onarılmasına destek oluyor.
   Yelpaze Gibi Açılan Kirpikler
Flormar, bu yaz yelpaze gibi
tek tek ayrılmış kirpikler ve
etkili bakışlar için yeni Open Up Mascara’yı sundu. Kirpiklerleri tek tek ayıran “High Definition” ve “Waterproof” seçenekleri bulunan Flormar Open Up Mascara, bu yaz günlük hayatta, havuzda
ve denizde gün boyu yanınızda olmaya aday.
 76
   76   77   78   79   80