Page 79 - BODRUMDergi | MAYIS 2024
P. 79

  Hayatının Başrolünde Nocturne, İlkbahar/Yaz 2024 sezonunda Hande Erçel’in özgür kişiliğini odağına alarak öz güven kavramını öne çıkarıyor. Özgür ruhlu kadınların kendi kendilerine yettikleri fikrine dikkat çeken “Sadece Hande” isimli kampanyayla Nocturne ve Erçel; alt metinde “Sadece sen” mesajını ileterek herkese hayatının başrolüne geçmesi ve yaşamının tadını çıkarması için ilham veriyor.
Türk Kahvesi Çeşitlendi
Tahmis Kahvesi, zengin kahve çeşitlerine yenilerini ekledi. Türk Kahvesi, Menengiç Kahvesi, Dibek Kahvesi ve Osmanlı Kahvesi ile yöresel kahve keyfini yaşatan Tahmis Kahvesi, Portakallı ve Çikolatalı Türk Kahvesi, Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Kakuleli Türk Kahvesi ve Çilekli Türk Kahvesi ile aromaları seven kahve tiryakilerine muazzam lezzetler yaşatıyor.
Çiçek Tonları
Kiko Milano, Days in Bloom Koleksiyonu ile makyajda rengârenk çiçekler vaat ediyor. Koleksiyonun yumuşak pastel tonlardan oluşan renk paleti, uçuk şeftaliden, romantik çiçek pembesine veya göz alıcı yeşile kadar, çiçek tarhının en güzel renklerini yüzdeki dokunuşlara taşıyor.
   Dansta Fırsat Eşitliği
URBAN Care’in hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençlere ve kadınlara destek vermek amacıyla hayata geçirdiği URBAN Care Young Talent Platformu,
ilk yılında ‘dansta fırsat eşitliği’ sağlamaya odaklandı. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın iş birliğiyle Çağdaş-Modern Dans, Bale ve Sokak Dansı olmak üzere 3 ana kategoride başvuran profesyonel ve amatörler arasından toplam 45 dansçı seçildi. Elemeyi geçen genç dansçılara bu alandaki kariyerlerini inşa etmeleri için yurt dışı eğitim fırsatı sunulacak.
Lezzet Tutkunlarına
2020 yılından itibaren yerli üreticilerden temin ettiği
yüksek kalitedeki sütlerle Etiler’deki üretim merkezinde İtalyan peynirlerinin geleneksel lezzetlerini sunan Napoli
Antica, bu kez farklı gramaj seçenekleri lanse etti. Marka, Burrata, Mozzarella, Ricotta, Stracciatella, Silano, Sfoglia ve Scamorza peynirlerini daha küçük gramajlarla sunuyor.
77


   77   78   79   80   81