Page 92 - BODRUMDERGI | ŞUBAT 2022
P. 92

VİTRİN
  15 yararlı mineralce zengin Vichy Termal Spa Suyu’nun gücünü yenilikçi dolgunlaştırıcı ve nemlendirici maddelerle birleştiren ve 48 saate kadar yoğun nemlendirme sağlayan Vichy Aqualia Thermal
Rich, ciltteki yumuşaklık ve nemlilik hissini artırarak cildin görünümünü değiştirir.
339,00₺
241,90₺
545,00₺ Her kirpik tipine uygun olan
 Tene uygulandığında kadifemsi mat pudraya dönüşen Nars Air Matte Blush, benzersiz şekilde hafif, kremsi köpük formülü ile ciltle temas hâlinde anında kızarıklık hissi verir. Parmak uçlarınızla veya allık fırçası ile uygulama yapabilirsiniz. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan köpük allık, 8 farklı renk seçeneği sunuyor.
429,90₺
Rihanna, geleneksel olarak eşleşmesi zor olan cilt tonlarına odaklanarak, tüm cilt tipleri için işe yarayan formüller geliştirip evrensel tonları belirleyerek ve ‘her yerde kadınların dahil olmasını’ sağlayarak Fenty Beauty Pro Filt’r Soft Matte Longwear’ı yarattı. Her şeyden önce onun vizyonu ilham vermek.
489,00₺
Lancôme Lash Idôle ile kıvrık, kalkık
ve hacimli kirpik görünümüne ulaşın. Kavisli fırçası,
en kısa kirpikleri bile yakalar ve hacim verir, hafif formülüyle ağırlık ve topaklanma yapmaz.
  90
Yves Rocher Anti Age Global sayesinde günden güne bakışlar canlı ve daha genç bir görünüme sahip olur. Göz çevresindeki kırışıklıklar ve ince çizgilerde azalma gözlemlenirken ferah jel yapısı ve bitkisel içeriğindeki ‘Bitki Tomurcuğu Nektarı’ cildin yenilenmesine yardımcı olur.
   90   91   92   93   94