Page 93 - BODRUMDERGI | ŞUBAT 2022
P. 93

  Yaşlanmanın getirdiği tüm olumsuz etkilere karşı bir numaralı onarıcı serumunuz olarak
baş köşeyi alacak olan Estée Lauder Advanced Night Repair gece serumu, onarıcı etkisi ve benzersiz formülü ile cildinizin her zamankinden daha genç ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor.
169,90₺
Tek hareketle canlı ve doğal bir cilt için Sephora Collection aydınlatıcı fırçası! Gölgeli bölgeleri aydınlatır, yorgunluk belirtilerini maskeler, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve lekeleri kapatır. Nemlendirme ve uzun süreli kalıcılık sağlar.
469,00₺
169,00₺
Likit mat ruja dair sevdiğiniz her şey
en ince formda! Tek sürüşte yoğun renk ve mat etki ile L’Oreal Paris Rouge Signature’dan vazgeçemeyeceksiniz. Üstelik pürüzsüz renkli dudaklar 12 cesur renk seçeneği ile!
169,90₺
   Maybelline Master Strobing Stick ile aydınlık görünümlü bir cilt ve daha belirgin yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Mikro inciler içeren kremsi formülü ile cildi aydınlatır.
!Belirtilen fiyatlar dergimiz yayına hazırlandığı sıradaki fiyatlar olup, piyasa koşullarına ve online platformlara göre değişiklik gösterebilir.
119,00₺
Pastel Nude Far Seti ile doğal güzelliğin gücü artık gözlerde. Renkler üstün örtücü özellikleriyle hem gece hem gündüz makyajına uygundur. Aynalı ambalajı ve çift taraflı fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlayan bu set, şimdiden kadınların gözünde 1 numara.
91

   91   92   93   94   95