Page 96 - BODRUMDERGI | ŞUBAT 2022
P. 96

Klasik kesimli siyah bir pantolonun çalışma hayatında da oldukça işinize yarayacağını söylemeden geçmeyelim.
Jean Pantolon
Iyi kesimli bir jean pantolonunuz varsa her kombinde ondan faydalanabilirsiniz. Tişörtler, gömlekler, blazer ceketler, salaş hırkalar ve dahası...
Siyah elbise
Kapsül gardıropta özel bir yere sahip olan siyah elbisenin, özel bir yemek, kutlama ya da davet gibi gideceğiniz yerlerde sihrinden mutlaka yararlanın.
Balıkçı yaka kazaklar
Bu gardıroptaki en önemli parçalardan biri de boğazlı kazaklar. Balıkçı yaka kazakları; jean, sigaret pantolon ve eteklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
Jean ceket
Mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Jean Ceket, yazlık elbise ya da basic tişörtlerinizle şık bir uyum sağlayacaktır
Blazer ceket
Klasik bir görünüme sahip olsa da doğru kombinlerle bambaşka bir şıklığa bürünen Blazer Ceket, ister elbise ve eteklerle ister pantolonlarla eşleştirebileceğiniz harika bir parça.
Deri ceket
Gücünü kaybetmeden etkisini sürdüren deri ceketler, uzun yıllar daha bu etkiyi koruyacak gibi duruyor. Deri ceketi; pantolon, etek ve elbiselerle birleştirerek gündüz ya da gece rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Uzun hırka
Her yerde olduğu gibi bu gardıropta da önemli bir parça olan uzun hırkalar, çok düşünmeden üstünüze geçirip çıkabileceğiniz harika bir tamamlayıcı. Serin havalarda gömlek ve tişörtlerin üzerine, kış aylarında da kabanların içine giyebilirsiniz.
 94   94   95   96   97   98