Page 3 - LCW LIFE | TEMMUZ 2020
P. 3

F. Sevda MALKOÇ
Değerli Okuyucular,
Dünyayı kasıp kavuran pandemi ile yaşamaya alıştığımız bu günlerde, hayatlarımıza kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Birey ve şirket
olarak bir yandan salgınla mücadele ederken diğer yandan da yeni çalışma düzeniyle üretmeye ve ürettiklerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.
Bu süreçte bizleri motive eden güzel bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın, “En Değerli 100 Türk Marka” araştırması yayınlandı. Bu yıl LC Waikiki olarak listenin 11. sırasında yer aldık. Rapora sayfalarımızdaki karekod veya linkten ulaşabilirsiniz.
Bayramlar, aramızdaki; sevgi, saygı, hoşgörü ve beraberlik duygularımızı pekiştiren en önemli günlerimiz. Bu ay sonunda karşılamaya hazırlandığımız Kurban Bayramı’nızı en içten duygularımla kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler dilerim.
Selamlar,
Dear Readers,
These days we are used to living with the pandemic, we strive to continue our lives from where we left off. As an individual and a company, we continue to combat the pandemic, and on the other hand, we continue to produce with our new working order and to bring our products to our customers.
We want to share good news that motivates
us during this process. “100 Most Valuable Turkish Brands” research of the international brand assessment firm Brand Finance has been published. This year, we ranked 11th in the list as LC Waikiki. You can access the report via the square code or link on our pages.
Feasts are the most important values that reinforce the feelings of love, respect and togetherness.
On this occasion, I celebrate Eid al-Adha with my sincere feelings and I wish you healthy days with your loved ones.
Best regards,
edito - edito
 01   1   2   3   4   5