Page 4 - LCW LIFE | TEMMUZ 2020
P. 4

içindekiler - index
   İmtiyaz Sahibi
Publisher
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Genel Yayın Yönetmeni
Editor in Chief
Sevda MALKOÇ
Yazı İşleri Müdürü
Managing Editor
Dilek ÖZEN
Editörler
Editors
Elif AYANOĞLU Enes GÜRAY Sibel BULGAN
Sanat Yönetmeni
Art Director
Özkan AKSOY
Görsel Yönetmen
Creative Director
Osman TÜRKMEN Turan ECE
Yayına Hazırlayan
Prepared for Publication
Yabancı Ses Prodüksiyon
G Plus Residence
Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. No: 37/B D: 10 Güneşli (34212) Bağcılar / İstanbul
Tel: 0212 801 83 83
Halkla İlişkiler
Public Relations
Lobby Pr
Sıklamen Sokak No:1 (34330) Levent / İstanbul Tel: 0212 284 63 63
Çeviri
Translation
Semantos Çeviri
Yayın Türü
Publication Genre
Kurum İçi Aylık Dijital
Internal Monthly Digital erious Monthly Publication
Yönetim Yeri
Management Office
LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Caddesi No: 41 (34212) Bağcılar / İstanbul Tel: (0212) 657 55 55
www.lcwaikiki.com
04-07
LC Waikiki, miniklere özel Bayram Koleksiyonu hazırladı. En şık hâlleriyle bayram heyecanını yaşayan minikler için birbirinden tarz modeller aynı koleksiyonda buluştu. LC Waikiki has prepared a special Feast Collection for the little ones. For the little ones, who are excited about the feast in their most elegant look, stylish models are offered in the same collection.
08-09
LC Waikiki, Babalar Günü’ne özel reklam filmi hazırladı. LC Waikiki, bu Babalar Günü’nü #PijamalarınKurtuluşGünü ilan ediyor. LC Waikiki has prepared a special advertising for the Father’s Day. LC Waikiki announces this Father’s Day as #PijamalarınKurtuluşGünü (Salvation Day of the Pyjamas)
10-15
LC Waikiki, ofise dönen çalışanlar için hazırladığı özel tasarımlarla stil sahibi kadın ve erkeklere trendy, şık ve spor ağırlıklı bir koleksiyon sunuyor. LC Waikiki offers a trendy, stylish and sporty collection to stylish women and men with special designs prepared for employees returning to the office.
16-21
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covit-19 salgın günleri hem aileler hem çocuklar için yoğun ve zor bir süreçti. Covid-19 epidemic days, which influenced the whole world, was an intense and challenging process for both families and children.
22-29
LC Waikiki 2020 Yaz Koleksiyonu’nda yer alan kadın, erkek ve çocuk modelleri plaj modasını mercek altına alıyor. Women, men and children models in LC Waikiki 2020 Summer Collection are focusing on beach fashion.
30-33
Ekmekçilik tarihi 8 bin yıl öncesinden; insanların hububatı taşlar arasında kırıp ufaladığı, sonra da bunlara su katıp elde ettiği hamuru yassı bir kaya üzerine yayarak ateşte pişirdiği günlere kadar uzanır. The history of bakery is 8 thousand years ago; it goes back to the days when people crushed the grains among the stones, and then added the water to them and spread the dough on a flat rock and cooked it on fire.
        Tüm yayın hakları, LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ye aittir. LCW Life’ta yayınlanan yazı ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. İzin alınmadan alıntı yapılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 All the publishing rights belong to LC Waikiki Magazacilik Hizmetleri Ticaret A.Ş. All rights of the articles and photos published in LCW Life are reserved.
It cannot be quoted, reproduced and published without permission.
02
 

   2   3   4   5   6