Page 21 - Пивовар №3 (46) 2020
P. 21

 Я працюю за змінним робочим графі- ком і зазвичай мій робочий день по- чинається за півгодини до офіційного початку зміни. За цей час я приймаю зміну в колег, ми обговорюємо робо- ту обладнання, можливі проблеми та завдання, перевіряємо різнома- нітні параметри виробничих проце- сів. На початку кожної денної зміни разом із керівництвом підрозділу ми також обговорюємо більш суттє- ві завдання та проблеми, вирішення яких вкрай важливе для безперебій- ної та ефективної роботи нашого цеху.
Більшість робіт підрозділу ми викону- ємо самостійно, починаючи від кори- гування робочих процесів до ремонту обладнання. Тому кожен працівник цеху повинен бути одночасно опера- тором, техніком-ремонтником та пев- ною мірою навіть хіміком-лаборан- том. Саме ця різноманітність завдань робить нашу роботу унікальною.
ВИРОБЛЕНІ НАМИ ЕНЕРГОРЕСУРСИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС РОБОТИ МАЙЖЕ УСІХ ЦЕХІВ ПИВОВАРНІ, ТОЖ ЦЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ ПРАЦІВНИКА НАШОГО ПІДРОЗДІЛУ ДОСКОНАЛО ВОЛОДІТИ НЕ ТІЛЬКИ СВОЄЮ ПРОФЕСІЄЮ,
А Й МАТИ ДОСИТЬ ГЛИБОКІ ЗНАННЯ ВСІХ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ ЗАВОДУ.
Адже у разі виникнення неполадок оператор повинен чітко розуміти, на які процеси виробництва це може вплинути, попередити колег з інших підрозділів і разом знайти рішення, що забезпечить безперебійну роботу та мінімізує можливі зупинки чи мате- ріальні втрати.
Робочі зміни проходять спокійно. Ми виконуємо щоденні функції з підтрим- ки технологічного процесу, а також ремонтуємо та обслуговуємо облад- нання відповідно із затвердженим планом. Звичайно, час від часу вини- кають позаштатні ситуації: поломки чи несправності, які можуть зірвати процес виробництва. В такі момен- ти важливо залишатися спокійним, чітко визначити причини та способи усунення проблеми, а якщо власних сил виявляється недостатньо, поруч завжди знайдуться колеги, які допо- можуть.
Навички та вміння, отримані
під час роботи на підприємстві, допомогли мені й у повсякденному особистому житті. Декілька років тому, разом із батьками, я
вирішив будувати приватний будинок. Сучасний
будинок – це
енергоефективна
споруда, що
передбачає систему
опалення, якісну станцію підготовки води, екологічну систему очистки стоків
та надійні й безпечні електромережі. Це саме
те, чим я захоплююсь
на нашому підприємстві.
    21
 Додам, що саме енергоцех є одним із найнебезпечніших об’єктів виробництва. Адже в його приміщеннях розташо- вані: холодильна установка, що працює з використанням украй небезпечної речовини – аміаку; котельня, установка виробництва вуглекислоти та ємності для її зберігання, очис- ні споруди. Будь-яка аварійна ситуація на цих об’єктах несе в собі величезну небезпеку для життя та здоров’я праців- ників заводу. Тож у разі аварії саме на працівників цеху енер- гопостачання покладається основне завдання з організації заходів безпеки, ліквідації чи ло- калізації небезпечної ситуації.
МОЯ ПРОФЕСІЯ















































































   19   20   21   22   23