Page 31 - Пивовар №3 (46) 2020
P. 31

  ВОЛОДИМИР
ВЕЛИКИЙ
«Багато чим є мені пишатися: і Русь я охрестив, і золоті монети покарбував, і Київ розбудував неабияк. Однак і про хобі не забував водночас – мав власну технологію пивоваріння, завжди з по- ходів додому поспішав, щоб ще трохи її вдосконалити. Врешті-решт віднайшов ідеальну формулу м’якого пшеничного пива. Так його всі полюбили, що царі, князі та інші не останні люди з усього світу приїжджали скуштувати трішки. Непоганий нетворкінг вийшов: так я і з усіма релігіями світу насправді позна- йомився.
Коли ж я почав частувати гостей до- рогих своїм пивом, то довелося й про етикет замислитися. Щоб бійок різних не було, ніхто перевороти замишля- ти не почав. І видав я указ для людей своїх: смакуйте пиво так, щоб завжди в здоровому глузді залишатися. Та й мені це допомогло, що ж приховувати. Усе ж ніколи не знаєш, що там завтра реформувати доведеться: чи Русь, чи ОСББ, чи хоч петицію електронну під- писувати...»
Епоха нових можливостей
Смакуючи, про здоровий глузд не забувай
          ПЕТРО ДОРОШЕНКО
«Не існує поганого часу, щоби розпочинати рух до своєї мрії. Хтось назве період Руїною, а хтось – епо- хою нових можливостей. Навіть маленькі кроки, які ми з вами робимо, допоможуть нашим нащадкам у реалізації власних амбіцій.
А ще процес буває важливішим за результат. От як у мене: так, можливо, не вийшло те, що планувалося, але життя все ж минуло цікаво і до підручників з істо- рії потрапив.
Тож ніколи не зважайте на думку інших. Вас будуть критикувати, вигадувати якісь нісенітниці, зводити наклепи... Серйозно, все, що ви не зробите, можуть потім піддати сумніву. Якщо вже несила ігнорувати закиди – час перепочити. Сісти на дніпровській кручі з келихом міцного темного пива, пригадати власні пе- ремоги та запланувати щось нове і дуже амбітне на майбутнє. Можна навіть на майбутнє цілої країни».
ЗАПОРОЗЬКИЙ КОЗАК
«Поки всі ці гетьмани щось там філософствували, я теж дещо зрозумів. По-перше, всі ми різні – подивіться тільки на нашу Січ. Хтось прийшов зі шляхти, когось під забором знайшли; хтось носить чуба, інші надають перевагу вусам. Хочеш не хочеш, а доводиться вчитися толерантности. Ча- сто це навіть цікаво: в козаків з Київщини медовуха на- стільки хмільна, що аж пре, а от у нас на Січі пиво довгий час варили без хмелю – добре, що потім все ж почали до- давати. Як ми раніше без солодового нефільтрованого жи- ли – взагалі не знаю, середньовіччя якесь.
А ще у всьому потрібно знати міру. Ця навичка приходить тільки з досвідом, але що раніше, то краще. У козаків цього навчають особливо швидко: якщо зловживаєш алкоголем під час походів – будеш покараний. Усьому свій час, тож із келихом смачного пива краще розслаблятися, коли вороги далеко, а друзі – поруч».
У всьому потрібно знати міру
ЗВУЧИТЬ ЯК ТОСТ? МОЖЛИВО.
ТОЖ ДОСЛУХАЙМОСЯ ДО ПОРАД СТАРШИХ
І ВЧІМОСЯ ЇХНЬОЇ ЖИТТЄВОЇ МУДРОСТИ!
  31
КУЛЬТУРА СПОЖИВАННЯ
йди до мрії
нетворкінг всьому голова
ми різні













































































   29   30   31   32   33