Page 26 - Международный научно-методический сборник "Учитель Казахстана"
P. 26
«Қазақстан ұстазы» «Учитель Казахстана» 2020
Рефлексия Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.
Сабақ / оқу Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес
мақсаттары Келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
шынайыма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағыахуал
Қандай болды?
Мен жоспарлаған
Саралау шаралары
тиімді болды ма?
Мен берілген
Уақыт ішінде
үлгердімбе? Мен
өз жоспарыма
қандай түзетулер
енгіздім және
неліктен?
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
Жетілдіруге көмектесетін не білдім?
Адлялиева Дарига Валетхановна
Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі
Қазақстан Республикасы БҚО Жәнібек ауданы
Ғ.Сарбаев атындағы ОЖББМБ кешені
Өзiн-өзi тану пәні. 5-сынып. «Отбасы татулығы» тақырыбында қысқа мерзімді жоспар
Сынып: 5
Тақырып: Отбасы татулығы
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: мейірімділік,қамқорлық,сыйластық
Сабақ мақсаты: Ресурстар:(құ-
-Оқушыларға отбасы туралы түсініктерін кеңейте отырып, сүйіспеншілік ралдар,
құндылығының мәнін ашу. мәлiметтер)
Міндеттері: оқулық,дәптер үн-
-Оқушыларға отбасы ұғымын мейірімділік қасиетімен байланыстра отырып таспа,А-3,түрлі-
ұғындыру. түсті бояу
-Отбасындағы өзара сыйластыққа үйрету арқылы қамқорлық қасиетіне баулу.
-Оқушыларды отбасын құрметтеуге ,татулыққа тәрбиелеу.
1. Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңi. Сабақ барысын
Оқушылармен амандасып, «Өзін- өзі тану» сабағының ережесін «5-Т»-ны талқылау:
қайталап, оқу құралдарын «5 затты» (кітап, дәптер, пенал, күнделік, бейджик)
тексеріп, көңіл – күйлерін сұрау.
26