Page 17 - 3 synyp okulyk
P. 17

Бөлім                1 бөлім.   Программалау (ортақ тақырыптары: «Жабайы табиғат», «Жақсы» деген
                            немене? «Жаман» деген немене?»)
       Педагогтің аты-
       жөні


       Күні:

       Сынып: 3             Қатысушы саны:                               Қатыспаған саны:

       Сабақ тақырыбы:      Кейіпкердің қозғалысы

       Оқу                  3. 4. 2. 4. программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді
       бағдарламасына       жүзеге асыру;
       сәйкес мақсатты:     3.3.2.2 желідегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру;
       Сабақтың             Scratch ортасында кейіпкерлердің қозғалысын ұйымдастыруда үйренеді.
       мақсаты:


                                              3. Кейіпкердің қозғалысы




    Сабақтың барысы:

        Сабақтың       Педагогтің әрекеті                Оқушының әрекеті                 Ресурстар
        кезеңі,
        уақыты.
        Сабақтың       Оқушылармен амандасады.           Оқушылар           мұғаліммен
        басы           Оқушылардың   көңіл-күйін амандасады.
                       сұрайды.          Оқушыларды Өзінің               көңіл-күйлерін
                       түгендейді.   Өткен   сабақта айтады.   Өткен   тақырыпты
                       цикл тақырыбын қарастырған еске   түсіріп,   суреттер
                       болатынбыз.   Ендеше   қайта бойынша   өз   ойларымен
                       есімізге   түсіру   мақсатында бөліседі.
                       экранда             көрсетілген
                       суреттерге   назар   аударайық!
                       Суреттер   мен   цикл   арасында
                       байланыс бар ма? Қандай?




                       Жарайсыңдар, балалар. Өткен
                       тақырыпты   еске   түсіріп
                       болсақ,       бүгінгі      жаңа
                       тақырыпқа көшейік.
                       Жаңа тақырыппен таныстыру.
                       Кірістіру   сұрақтарын   қою
                       арқылы   жаңа   тақырпты
                       ашады:
                       «Тәтті есімдер» әдісі арқылы.
                              Кейіпкерлерді
                               қозғалысқа   келтіретін
                               қандай   командалық
                               блоктарды           айта                                   Таяқшалар, оқулық.
                               аласың?
                              Суретке   назар   аудар.  Жаңа   тақырыппен   танысу
                               Не бейнеленген?
                                                         үшін   Тәтті   таяқшаларға
   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22