Page 20 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 20

 stil - style
Karlar Ülkesi 2
Koleksiyonu Ilk Olarak LC Waikiki’de
FROZEN 2 COLLECTION IS FIRST INTRODUCED BY LC WAIKIKI
LC Waikiki, çocukları olağanüstü bir yolculuğa davet eden “Karlar Ülkesi 2” filminden esinlenerek 2-10 yaş arası çocuklara özel bir koleksiyon hazırladı. 20 Kasım’da vizyona girecek olan filmin efsane kahramanları Elsa ve Anna’nın görsellerinden ilhamla tasarlanan yepyeni ürünler ilk olarak LC Waikiki mağazalarında çocuklarla buluşuyor.
LC Waikiki created a special collection for children between the ages of 2 and 10, inspired
by the film “Frozen 2”, which invites children on an extraordinary journey. Inspired by the visions of the legendary heroes Elsa and Anna of Frozen 2, which will be released on November 20, the brand new products are first introduced to children at LC Waikiki stores.
LC Waikiki, tüm dünyada hayranlarının heyecanla beklediği ve Türkiye’de 20 Kasım’da vizyona girecek “Karlar Ülkesi 2” filminin sevilen kahramanları Elsa ve Anna’dan ilhamla ta- sarlanan çok özel bir koleksiyona imza attı. Çocukların hayal dünyasını gözler önüne seren bu yepyeni koleksiyon, film vizyona girmeden önce ilk olarak LC Waikiki mağazalarında satışa sunuluyor.
Giyimden ayakkabıya, aksesuardan ev tekstiline uzanan bu eğlenceli koleksiyonda, filmde de kullanılan açık mavi, lacivert ve ekru tonları öne çıkıyor. Kolları hologram pa- yetli sweatshirtler, taytlar ve tül etekler kadar kız çocuk- larının favori karakteri Elsa’nın kostümü de koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında yerini alıyor.
“Karlar Ülkesi 2” filminden ilhamla tasarlanan bu özel ko- leksiyona, 4 Ekim’den itibaren seçili LC Waikiki mağazala- rı ve www.lcwaikiki.com’dan erişebilirsiniz.
LC Waikiki has prepared a very special collection, in- spired by Elsa and Anna, the protagonists of “Frozen 2”, impatiently awaited by fans all over the world and will be released on November 20 in Turkey. This brand new col- lection, which reveals the children’s imagination, is firstly launched in LC Waikiki stores before the film is released.
In this enjoyable collection ranging from clothing to shoes, accessories to home textiles, the tones of light blue, navy and ecru used in the film are prominent. Sleeves holographic sequin sweatshirts, tights and tulle skirts as well as the costume of Elsa, the girls’ favorite character, is also among the highlights of the collection.
This exclusive collection, inspired by the film “Frozen 2”, is accessible from selected LC Waikiki stores and www. lcwaikiki.com as of October 4.
18
ALIŞVERIŞ IÇIN LCWAIKIKI.COM WEB SITEMIZI ZIYARET EDIN
    18   19   20   21   22