Page 32 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 32

 moda - fashion
 Hande H. BIÇER
Gardırop Detoksu
Sonbaharın gelmesiyle birlikte diyetler, detokslar bir kenara bırakılır. Çünkü artık daha kalın kıyafetlerin içerisine saklanabilirim düşüncesinde olanlar olabilir. Detoks her daim hayatımızda olmalı, onu bir kenara not ediyoruz. Asıl şimdi havaların bir ısınıp bir soğumasıyla dolapların detoks zamanı başlıyor. Yazlıklar kalkıp yerini kışlıklar alırken biraz ferahlamaya ne dersiniz?
Gardırop detoksu ile hem bütçeden hem de zaman- dan tasarruf edebilirsiniz. Bu detoksla kullanmadı- ğınız, bu sene giymedim ama seneye kesin giyerim dediğiniz eşyalardan kurtulmak mümkün. Akıllı gar- dırop ile ihtiyacınız olan temel parçalar ve trend par- çaların ayırımını çok rahat yapabilirsiniz.
Ne sıklıkla gardırobunuza bakıp ‘giyecek hiçbir şeyim yok!’ diye bağırıyorsunuz?
Giyinmek, her sabah hepimizin yaşadığı bir rutindir. Ancak yanlış giyinmek tüm gününüzü mahvedebilir. Seçimleriniz nasıl göründüğünüzü, giydiğiniz şeyler ise nasıl hissetti- ğinizi, kendinize olan güveninizi gerçekten etkileyebilir.
Kadınların çoğu kıyafetlerinin yalnızca yüzde 20’sini giy- mektedir. Öyleyse diğer yüzde 80’e ne oldu? 10 yıl önce- ki kot, tamamen doğru olmayan muhteşem, pahalı, sizi yansıtmayan bir sürü kıyafet, etiket takılı elbiseler, gar- dıroptaki yerini yenilere vermemek de kararlı. Pantolon- lar iki beden küçük. Beş aydan daha az ömrü olan tişört-
WARDROBE DETOX
With the arrival of autumn, diets and detoxes are forgotten. Because people may think it would be possible to hide under the thick clothes. We need to note that detox must always be in our lives. Now, when the weather is changing, the detox time for the wardrobe starts. Would you like to refresh when you are removing your summer clothes from your wardrobe?
With wardrobe detox, you can save both budget and time. With this detox, it is possible to get rid of the clothes you didn’t wear this year, but you are keep- ing by thinking they might be useful later. With the smart wardrobe, you can easily distinguish between the basic and trendy parts you need.
How often do you look at your wardrobe and you yell, ‘I have nothing to wear!’?
Dressing up is a routine we all live every morning. But if you dress up wrong, it may ruin your entire day. Your choices can really affect how you look, what you wear, how you feel, your confidence in yourself.
Most women wear only 20% of the clothes they own. So, what happened to the other 80%? Jeans from 10 years ago, many clothes that do not reflect your style correctly even though they are expensive, clothes with price tags... all these clothes are determined not to leave the space for the new ones. The pants are two sizes small. T-shirts have a life span
30
    30   31   32   33   34