Page 34 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 34

moda - fashion
Yeni Satın Alacaklarınızı Planlayın
Detoks planınızdaki büyük adım, alışveriş kararlarınızı na- sıl verdiğinizle ilgilidir. Trendler düzenli olarak değiştiğin- den ve her yeni mevsimde yeni koleksiyonlar geldiğinden, karşılaştığınız tüm güzel ve yeni şeyleri almaya sürekli özen göstereceksiniz. Ancak satın alımlarınızı; ihtiyaç duyduğunuz, sevdiğiniz, gerçekten giydiğiniz şeylere, aynı zamanda vücut tipinize uygun olanlara ve gardıro- bunuzdaki diğer eşyalarla eşleştirebileceğiniz konulara odaklanmalısınız.
Plan Your New Purchases
The big step in your detox plan is how you make your shopping decisions. As trends change regularly and new collections come in every new season, you will al- ways be careful to buy all the beautiful and new things you encounter. But you need to focus your purchases on what you need, what you love, what you really wear, as well as those that fit your body type and what you can combine with other items in your wardrobe.
                                       Aşkla Giyin
Detoks işlemine çok önemli bir faktör olarak bakın. Çünkü sahip olduğunuz her şey size neşe getirmeli ve her giy- diğinizde kendinizi harika hissetmenizi sağlamalıdır. Gar- dırobunuzda, onları giydikten ve aynada kendinizi bir kez gördükten sonra “eh” dediğiniz şeyler için yer yok! Nadi- ren giydiğiniz bir şeyler varsa özel durumlar için gerçekten muhafaza edilmesi gerekir. Iyi durumda kaldığından emin olun ve diğer günlük giysilerinizin yanında güvenle sakla- yın. Zamanı gelecek!
Dress with Love
Consider the detox process as a very important fac- tor. Because everything you have should bring you joy and make you feel great every time you wear. There is no room in your wardrobe if you don’t like the appearance in the mirror! For special occasions, you need to keep some clothes you rarely wear. Make sure they stay in good condition and keep them safe- ly next to other daily clothes. The time will come!
32
 
   32   33   34   35   36