Page 35 - LCW LIFE | KASIM 2019
P. 35

 Kullan, Geri Dönüştür, Tekrar Kullan
Kendi düşüncelerinizi yeniden düzenleyerek daha dikkatli stil seçenekleri için yol açabilirsiniz. Bir kez giyilen elbise, her zaman bir elbise midir? Eğlenceli bir tunik ya da ilginç bir tişört hâline getirmek için tüm doğru yerleri kesebilir ve dikebilirsiniz. Belki eski kot pantolonunuzdan bıktınız. Gidin ve onları birkaç dakika içinde çarpıcı bir kot şort hâ- line getirin. Kendi terziniz kendiniz olun ya da kullanılabi- lecek olanları baştan yaratın.
Gardırobunuza ve tarzınıza gelince açık fikirli olun; eski kıyafetleri bırakırken, zor kıyafetleri seçerken artık çok daha fazla eğleneceksiniz.
Use, Recycle, Use Again
Rearranging your own thoughts can lead to more careful style options. Is a dress you only wear once is a dress? You can cut and sew all the right plac- es to make an enjoyable tunic or an interesting T-shirt. Maybe you are bored of your old pants. Go and make them to transform into stunning denim shorts in a few minutes. Be your own tailor or recre- ate the ones that can be used.
Be open-minded when it comes to your wardrobe and style; you will have much more fun when removing old clothes from your wardrobe and choosing hard clothes.
 33
   33   34   35   36   37