Page 20 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 20

moda - fashion KIŞ - WINTER
SONBAHAR - AUTUMN
RENKLER GÖRÜNÜMÜZÜ NASIL ETKİLER? Estetik dünyasında üç çeşit renk bulacaksınız;
1- Size harika görünen renkler
Bu renkler görümümüzü parlatır, cildinizi, gözlerinizi ve saçınızı patlatır. Bu renkleri giyerken çok fazla makyaj yapmanız gerekmediğini göreceksiniz. Muhteşem bir renk, koyu renkli halkalar, çizgiler ve renk solması gibi ku- surlarınızı azaltır, sağlıklı bir cilt ortaya çıkartır. Parlak ve canlı görüneceksiniz.
2- Size iyi gelen renkler ne harika ne de kötü
Bu renkler size kötü görünmüyor ama muhteşem de de- ğiller. Bunlar herkesin giyebileceği renkler çünkü mev- simsel renk gruplarının her bir kategorisinde renk tonun- da nötr (ne soğuk ne sıcak) ve ne derin ne de açık olmak gibi her şeyden biraz var. Bunlar evrensel renkler olarak da bilinen nötr renklerdir.
3- Kötü veya yanlış görünen renkler
Bu renkler sadece sizi rahatsız eder ya da hasta eder. Sizi çirkin gösterebilir ve hatta göz altı halkaları ve lekelerinin yanlış izlenimlerini yaratabilir. Saçlarınız sıkıcı yüzünüz neşesiz görünecek ve çoğu zaman renk solması izlenimi bırakacaktır. Bunlar doğal renginizle çakışan renkler, bu yüzden onları keşfedin ve uzak durun!
İLKBAHAR - SPRING
YAZ - SUMMER HOW DO COLORS AFFECT OUR APPEARANCE?
In the world of aesthetics, you will find three kinds of colors;
1- Colors that look great to you
These colors brighten our vision, make your skin, eyes and hair shine. You will find that you don’t need to do much makeup while wearing these colors. A magnificent color reduces the imperfections such as dark circles, lines and discoloration, resulting in healthy skin. You will look bright and vivid.
2- Colors that are good for you, neither great nor bad
These colors don’t look bad to you, but they’re not spec- tacular either. These are the colors that everyone can wear, because in each category of seasonal color groups there is a bit of everything, like being neutral (neither cold nor warm) and neither deep nor light. These are neutral colors, also known as universal colors.
3- Colors that look bad or wrong
These colors only make you uncomfortable or sick. It can make you look ugly and even create false impressions of under-eye circles and blemishes. Your face will look bor- ing and cheerless and often leave the impression of color fading. These are colors that conflict your natural color, so discover them and stay away!
    18
    18   19   20   21   22