Page 23 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 23

IDC Türkiye’den 7 Kategoride 10 Ayrı Ödül Kazandık
IDC Türkiye CIO Ödülleri’nde; 3 birincilik, 7 ikincilik olmak üzere toplam 10 ayrı ödül kazandık. Elde ettiğimiz bu başarıyla IDC Türkiye CIO Ödülleri’nin en fazla ödül kazanan şirketi olduk.
   Dijital dönüşüm yolculuğundaki yenilikçi uygulamalarıyla sigorta sektöründe örnek başarılara imza atan şirketimiz, gerçekleştirdiği projeleri ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.
Bilgi teknolojileri liderlerinin
fark yaratan yenilikçi dijital uygulamalarını ödüllendiren IDC Türkiye CIO Ödülleri’nde; Anadolu Sigorta olarak, 7 kategoride 10 ödül kazandık.
Elde ettiğimiz bu başarıyla IDC Türkiye CIO Ödülleri’nin bu yılki yarışmasına katılan 64 şirket ve 258 proje arasında, en fazla ödül kazanan şirket olduk.
“ASLI.AI” projesiyle “İnovasyon”, “Juno” platformuyla “Müşteri Deneyimi” ve “Biz Bize” platformu ile “İşin Geleceği-Çalışma Tesisleri” kategorilerinde birincilik ödülü alan şirketimiz, “Metal Yakalı AS’lı” projesiyle “Müşteri Deneyimi”, “Biz
Bize” platformu ile “İşin Geleceği- Çalışan Deneyimi”, “ASLI.AI” projesiyle “İşin Geleceği-Otomasyon”, “Metal Yakalı AS’lı Chatbot” projesiyle “İşin Geleceği-Otomasyon”, “AS’lı Yapay Zeka ile Poliçe Karşılaştırma” projesiyle “İşin Geleceği-İnsan ve Makine İş Birliği”, “ASLI.AI” projesiyle “İşin Geleceği-İnsan ve Makine İş Birliği”, “InsureUp Talent Growth” projesiyle “İşin Geleceği-Yetenek Yönetimi” kategorilerinde ikincilik ödülüne layık görüldük.
 IDC Türkiye’den 2 Ayrı Dijital Dönüşüm Ödülü Kazandık
Bilgi teknolojileri ve veri idaresi alanında dünyanın saygın kuruluşlarından olan IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri 2020’de, “Sosyal
Ağ Analizi ile Organize Suistimal Tespiti” ve “Yurttaş Veri Bilimci Yetiştirme” projeleriyle 2 ayrı ödülün sahibi olduk.
“Yurttaş Veri Bilimci Yetiştirme” projesiyle katıldığımız “Yetenek Geliştirme” kategorisinde birincilik ödülü, “Sosyal Ağ Analizi ile Organize Suistimal Tespiti” projesiyle de “Bilgi Vizyoneri” kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldük.
 maksimumbiz 21


   21   22   23   24   25