Page 22 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 22

ÖDÜLLERİMİZ
Sıra Dışı Teknoloji Projesiyle
“Model Sigortacı Ödül”nü Kazandık
Şirketimiz, sigortacılık sektöründeki organize suistimal konusuna çözüm bulmak amacıyla geliştirdiği “Sosyal Ağ Analizi ile Organize Suistimal Tespiti” projesiyle, Amerika’nın en prestijli teknoloji ödüllerinden birine sahip oldu. Celent Danışmanlık’ın sıra dışı teknolojik girişimleri ödüllendirdiği “Veri, Analitik ve Yapay Zekâ” kategorisinde birinci olan şirketimiz, 2021 Model Insurer (Model Sigortacı) ödülüne layık görüldü.
Şirketimiz, global finans sektöründe önemli bir araştırma ve danışmanlık şirketi olan Celent Danışmanlık’ın her yıl düzenlediği “Model Awards” yarışmasında; 2021 Model Insurer (Model Sigortacı) ödülüne layık görüldü. “Veri, Analitik ve Yapay Zekâ” kategorisinde, “Sosyal Ağ Analizi ile Organize Suistimal Tespiti” projesiyle birinci seçilen şirketimizin teknolojik girişimi, sektöre örnek ve sıra dışı olarak değerlendirildi. Yarışmaya 24 farklı ülkeden 67 sigorta şirketi 99 proje ile katıldı.
Teknolojinin en iyi uygulamalarının Celent Danışmanlık firması analistleri tarafından belirlenen “Model Sigortacı Ödülü”nde,
iş süreçlerine katkı sağlayan bitmiş projeler, sektördeki yenilik derecesi, teknoloji ve uygulama mükemmelliği gibi üç temel kriterde değerlendirildi.
  20 maksimumbiz   20   21   22   23   24