Page 24 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 24

ÖDÜLLERİMİZ
“Bir Usta Bin Usta” Projemize
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nden Platin Ödül
Kaybolmaya yüz tutan meslekleri canlandırmak ve geleceğin ustalarını yetiştirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projemiz “Bir Usta Bin Usta”, 12. Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Zirvesi kapsamında düzenlenen “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri”nin, “Nitelikli Eğitim” kategorisinde platin ödül kazandı.
2010 yılında başlattığımız ve 10 yıl boyunca bin usta yetiştirerek geçtiğimiz yıl tamamlanan Bir Usta Bin Usta projemiz, aldığı ödüllerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi kapsamında düzenlenen “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri”nin, “Nitelikli Eğitim” kategorisinde platin ödüle layık görülen Bir Usta Bin Usta projesi aldığı ödüllere bir yenisini daha eklemiş oldu.
Online platformda düzenlenen etkinlikte; sosyal sorumluluk projeleri 5 ana kategoride ve 17 amaçta ödüllendirildi. 12. KSS Zirvesi’nde Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na değer katan şirketlerden biri olarak Amaç 4 çerçevesinde ön plana çıkan Anadolu Sigorta’nın ödülü, jüri üyeleri arasında yer alan, Sosyolog, İletişim Danışmanı ve Eğitmen Pınar Saklıyan Koçali tarafından Anadolu Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Berna Ergüntan’a takdim edildi.
     22 maksimumbiz
   22   23   24   25   26