Page 50 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 50

KÜLTÜR - SANAT
  İş Sanat’ın İlk 20 Yılı “Hatırlıyorum” Sanal Sergisi’nde
20 yıllık sahne geçmişinden bir seçkiyi sanatseverlerin ilgisine sunan İş Sanat, “Hatırlıyorum: İş Sanat’ın İlk 20 Yılı” başlıklı sergide klasik müzikten caza, danstan çocuk oyunlarına, şiir ve hikâye dinletilerinden yerli projelere uzanan etkinliklerin video, afiş, broşür ve fotoğrafları yer alıyor. www.issanat.com.tr ana sayfasından ulaşılan sergi, 360 derece sanal tur ile gezilebiliyor.
Dünyanın dört bir yanından farklı sesleri ve sanatın binlerce yüzünü seyircisiyle buluşturan İş Sanat, 20 yıllık sahne geçmişinden
bir seçkiyi sanatseverlerin ilgisine sunuyor. “Hatırlıyorum: İş Sanat’ın İlk 20 Yılı” başlıklı sergi, dünden bugüne sahne üstünde ve arkasında çalışanlar ile bu yolculukta İş Sanat’ı yalnız bırakmayan izleyicilerine bir teşekkür niteliği taşıyor.
Klasik müzikten caza, danstan çocuk oyunlarına, şiir ve hikâye dinletilerinden yerli projelere uzanan etkinliklerin; video, afiş,
broşür ve fotoğraflarıyla yer aldığı sergiye www.issanat.com.tr ana sayfasından ulaşılıp 360 derece sanal tur ile gezilebiliyor.
Çevrim içi hazırlanan sergi;
P Divalar
P Dünyanın Sesi
P Yerelle Evrenselin Buluşması P Ustalara Saygı
P Virtüöz Ezgiler
P Parlayan Yıldızlar
P Masallar Diyarı
P Kitaplardan Mikrofonlara P Kulisin Sesi sahnelerinden oluşuyor.
Bugüne kadar İş Sanat’ta sahne alan Cesaria Evora, Magdelena Kozena, Estrella Morente gibi efsanevi kadın sanatçılar “Divalar” bölümünde anılıyor.
 48 maksimumbiz


   48   49   50   51   52