Page 8 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 8

GÜNDEM
 İlker Köklük | Yönetmen
3 ayda manuel olarak yapılan suistimal dosya analizlerini
2 saate indirdik
Konut ve işyeri hasarlarında eksperler, Anadolu Sigorta’nın hasar portalı üzerinden sigortalıların evlerine gitmeden online ortamda hasar tespiti yapabiliyor. Yurttaş Veri Bilimci Yetiştirme projesi ile iş akışlarımızı hızlandırarak verimliliğimizi arttırdık. Sosyal Ağ Analizi projemiz ile sektörümüzde hizmet veren danışmanlık şirketlerinin vaat ettiği sosyal ağ analizi platformlarından daha yetkin
ve şirketimize uygun bir analiz platformu geliştirdik.
Yaptığımız veri zenginleştirmeleri ve oluşturduğumuz analiz platformu sayesinde daha önce 3 ayda manuel olarak yapılan suistimal dosya analizlerini 2 saate indirdik.
2020 yılında ihbar, kusur tespiti, medikal inceleme ve aktüeryal hesap gibi aşamalardan oluşan bedeni tazminat sürecimizi uçtan uca dijitalleştirdik. Şirketimiz hâli hazırda belirli özellikteki hasar taleplerini dijital kanallarımız üzerinden el değmeden karşılıyor.
Mehmet Şencan | Genel Müdür
2021 yılında gerek oto gerekse oto dışı branşlarda yapay
zekâ temelli geliştirmeler ile
el değmeden hasar ödeme kapsamını genişleterek daha çok sayıda üründe tazminat süreçlerini bu kanallar üzerinden gerçekleştireceğiz.
2020 yılında sigortalılarımızın hayatını kolaylaştıran birçok proje ve uygulamayı devreye aldık
Pandemi süreci boyunca birçok yeni ürünü devreye aldık ve sigortalılarımıza hayatlarını kolaylaştıracak birçok avantajdan yararlanma imkânı sunduk.
Filiz Tiryakioğlu | 1. Genel Müdür Yardımcısı
Pandemi döneminde hayata geçirdiğimiz Ticari Parametrik Salgın Hastalıklar Sigortası ürünümüz tamamen dönemin ihtiyaçlarından yola çıkılarak tasarlandı. Yeni bir salgın hastalık riskine karşı finansal koruma sağladığımız Ticari Parametrik Hastalıklar Sigortası ürünümüz, Türkiye’de bir ilk olarak sektörde yer edindi. Tahsilatı sağlanamayan poliçelerin otomatik iptalini erteledik, taksit ertelemesi ve ek taksit avantajları sağladık.
Poliçe vadesi bitmek üzere olan ancak Covid-19 salgını nedeniyle kasko, sağlık, ferdi kaza ve
konut poliçeleri kapsamındaki check-up, diş paketi, mini onarım gibi hizmetleri alamayan sigortalılarımızın hizmet kullanım haklarını uzattık. Mobil ekipler
ile istenilen yerde cam değişimi
ve onarımı hizmeti verdik. Oto, konut ve işyeri hasarlarında online hasar tespiti ile sosyal mesafenin korunmasını ve ekspertiz sürecinin hızlanmasını sağladık.
Kasko sigortalılarımızın, onarım veya mini onarım görecek olan binek ve hafif ticari araçlarını evinden teslim alıp onarım sonrasında evine teslim etmeye
     Web si
te: https://junolu.com/
Kırılır Mırılır
Cep Telefonu Sigortası ile telefonun her zaman güvence altında.
  6 maksimum biz

   6   7   8   9   10