Page 25 - MAKSİMUM BİZ | OCAK 2016
P. 25

     RENKLI KAMPÜS ILE ÖĞRENCILER KENDILERINI DAHA IYI TANIYOR, YETKINLIKLERINI GELIŞTIRIYOR VE KARIYERLERINE BIR ADIM ÖNDE BAŞLIYOR.
Şirketimiz, Kasım ayında “Renkli Kampüs-Benim Tecrübem” programına ev sahipliği yaptı.
Bilgi İşlem Müdürümüz Ufuk Ulualp’in Şirketimiz hakkında katılımcılara bilgi verdiği program sırasında, Değiştiren Adımlar Proje Atölyesi isimli bir workshop da ger- çekleştirildi.
RENKLI KAMPÜS NEDIR?
Renkli Kampüs programı; gelecek için etik, adil, şeffaf, çevre sorunları- na duyarlı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve farklılıkların zenginlik olduğu bilincinde olan sorumlu lider- ler yetiştirmeyi hedefliyor.
Renkli Kampüs Programına katılan üniversiteli gençler, program süresince ilham verici ve konuların- da uzman konuşmacılarla kendile- rini daha iyi tanıyor, yetkinliklerini geliştiriyor ve kariyerlerine bir adım önde başlıyor.
Program, İstanbul’da bulunan devlet ve vakıf üniversitelerinden seçilmiş 35 gencin katılımı ile 3 ay sürecek olup senede 2 program yapılması öngörülüyor.
  maksimumbiz | 23
 Renkli Kampüs’ten Teşekkür
Şirketimiz başarılı geçen ev sahipliği sonrasında bir teşekkür de aldı; Dün gerçekleştirdiğimiz Renkli Kampüs “Benim Tecrübem” modülündeki ev sahipliğiniz için, bütün organizasyonun eksiksiz sürmesindeki özeniniz için size ve emeği geçen ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz.
Sizlerin destekleri sayesinde programımızı zenginleştiriyoruz ve katılımcılarımıza yeni şirket deneyimleri yaşatabiliyoruz.
Dün bir katılımcımızın bir yorumunu paylaşmak istiyorum: “Değişik şirketlerin içini görmek benim için harika bir deneyim. Anadolu Sigorta da çok iyi bir şirketmiş. Sigorta sektörünü
hiç düşünmüyordum. Artık düşünüyorum, Anadolu Sigorta’ya başvurabilirim.”
Renkli Kampüs Ekibi
    
   23   24   25   26   27