Page 27 - MAKSİMUM BİZ | OCAK 2016
P. 27

   Teşekkürler
Sayın Genel Müdürümüz Musa Ülken, 01/07/2015 Tarihinde grup firmalarımızdan Kuneni Shipping’e ait M/V İBRAHİM KONAN gemisinin Çanakkale Boğazı Eceabat mevkiin- de karaya oturması sebebiyle Anado- lu Sigorta’nın bu süreçte firmamıza göstermiş olduğu çalışmalarından dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim. Uzun yıllardır çalıştığımız Anadolu Sigorta’ya başta şahsınıza, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Le- vent Sönmez’e, Hasar Müdürü Sayın Murat Işıklı’ya, Uzman Sayın Burak Beğde’ye ve acentemiz Marina Sigor- ta Sayın Tahir Aydemir’e iyi niyetli yaklaşımları ve gayretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.
Saygılarımla İbrahim KONAN
Sigortalımızdan
ANADOLU SİGORTA
1925’te Ata’nın talimatıyla kuruldu Türkiye’nin ilk ulusal sigortası Güçlü kurumsal yapısıyla
Anadolu Sigorta, hizmet verir yıllarca
Anadolu, benim sigortam Yurdumun sigortası
Hizmet ve teknolojide öncü Anadolu Sigorta, İş Bankası’ndan alır gücünü
Anadolu Sigorta, insan odaklı Memnun etmeye kararlı Gelişmiş ve yaygındır hizmet ağı Anadolu Sigorta, Türkiye’nin markası
Kadim tarihiyle gururlu ‘Kaybetmek yok!’ tur sloganı
Yurt içinde ve yurt dışında saygılı Anadolu, bir Sigorta’dan çok fazlası
Vedat Sadioğlu
ODTÜ Yüksek Lisans Öğrencileri
Şirketimizi Ziyaret Etti
  İş hayatına atılmadan önce farklı şirketlerin çalışma ortamlarını, şartları, yapılan işleri öğrenmek, iş alanı tercihlerini buna göre ya- pabilmek isteyen ODTÜ’lü yüksek lisans öğrencilerini Şirketimizde ağırladık.
Ziyaret sırasında Şirketimiz adı-
na, Kurumsal Strateji ve Perfor- mans Yönetimi Başkanımız Kerem Erberk, Anadolu Sigorta’nın sek- tördeki yeri ve organizasyonumuz konusunda, Aktüerya Müdürü- müz Taylan Matkap ise şirketimiz- deki aktüeryal çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.
  maksimumbiz | 25
    25   26   27   28   29