Page 26 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2015
P. 26

Türkiye İş Bankası
SIGORTANIN TEMELI GÜVEN UNSURU OLUP; ÖZELLIKLE BANKA SIGORTACILIĞINDA MÜŞTERIYE BU GÜVENI HISSETTIREBILMEK ÇOK ÖNEMLIDIR. SATIŞ ÇALIŞMALARIMIZDA SIGORTANIN GÜVEN ANADOLU SIGORTA’NIN MAKSIMUM GÜVEN VE KALITE OLDUĞUNU VURGULADIK.
 Türkiye İş Bankası
Safranbolu Şubesi
    Şube Müdürü Gülşen Akdağ
 Sigortanın temeli güven unsuru olup; özellikle banka sigorta- cılığında müşteriye bu güveni
hissettirebilmek çok önemlidir. Satış çalışmalarımızda sigortanın güven Anadolu Sigorta’nın maksimum güven ve kalite olduğunu vurguladık.
Sigortaya sadece kredinin yan ürünü olarak bakmak yerine ayrı bir hizmet paketi olarak ele almak ve farkındalık yaratmak satışlarımızın ve sürdürülebi- lir piyasa payının artmasında püf nok- tadır. Bu nedenle öncelikli olarak banka personelimizin bu konuda eğitimli, sertifikalı olması ve doğru müşteriye ihtiyacı doğrultusunda doğru ürünü önerebilecek ve anlatabilecek yetkinli- ğe sahip olması gerekmektedir. Safran- bolu Şubesi olarak tüm çalışanlarımızın SEGEM sertifikası bulunmaktadır. Diğer önemli bir nokta ise gerekli ürün çeşitliliğinin sağlanması ve bunun kolay bir şekilde sisteme entegre edilerek müşteriye hızlı hizmet sağlanmasıdır. Sigorta ürünlerimizi şubemizin tüm müşterilerine ve şubemizin tüm çalışanlarının katılımıyla satışını hedefledik. Böylece şube çalışanlarına
özgülenen hedefler kapsamında tabana yaygın pirim üretimi gerçekleştirdik. Şubemiz çalışanları ve şubemizde görev yapan Maksimum Sigorta Uzmanı ile takım çalışması gerçekleştirdik.
Yanınızda neredeyse bir asırlık bir kurumun tecrübesi ve güveni olunca da satış ve müşteri memnuniyeti konusun- da diğer kurumlara göre bir adım önde bulunmaktayız. Sonuç olarak; “Gelece- ğe güvenle bakabilenler, hayatta daha hızlı adımlar atar.”
Karma/Kocaeli Bölge
Safranbolu/ Karabük
10
Güven, Takım Çalışması, Farkındalık
 Şube Tipi
 Şube İli/İlçesi
 Şube Çalışan Sayısı
 Banka sigortacılığını sizce en iyi ifade eden üç kelime
        24 | maksimumbiz
    24   25   26   27   28