Page 19 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2018
P. 19

 DÜNYA KUPASI’NI RUSYA’DA İZLEDİLER
ANADOLU SIGORTA, DÜNYA KUPASI MAÇLARINI ACENTELERIYLE BIRLIKTE IZLEMEK AMACIYLA MOSKOVA’YA SEYAHAT DÜZENLEDI. 2017 YILININ SON ÇEYREĞI ITIBARIYLE ÜRETIM ARTIŞI KRITERLERINE GÖRE EN YÜKSEK BAŞARIYI ELDE EDEN 15 ACENTE SEYAHATE KATILDI.
Anadolu Sigorta’nın, 2017’nin son çeyreği için düzenlediği kampanyada, kazanan acenteler 6 – 15 Temmuz tarihleri arasında Rusya’da Dünya Kupası maçlarını canlı izleme şansını yakaladı. Genel Müdür Yardımcısı Metin Oğuz, Marmara Böl- ge Müdürü Kamil Demirel ve Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürü Murat Yüksel'in de katıldığı seyahatte, acenteler grup maçlarını,
başarı sıralarına göre izlediler. Kampanya- daki sıralamalarına göre grup maçlarından Fransa-Danimarka, ikinci tur maçlarından İspanya-Rusya ve yarı finaldeki İngiltere-Hır- vatistan ile final maçı olan Fransa-Hırvatistan maçlarını takip ettiler.
Küçük Bir Moskova Turu
Rusya’nın başkenti Moskova’da konak-
layan acenteler, sadece Dünya Kupası maçlarını izlemekle kalmayıp, şehrin te- mellerinin atıldığı Kızıl Meydan’ı, Kremlin Sarayı’nı ve dünyaca ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını da ziyaret ettiler. Dünya Kupası coşkusunu birlikte yaşayan acenteler, gezi sırasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunma ve ilişkilerini pekiş- tirme imkânı da buldular.
MAKSİMUMBİZ 17   17   18   19   20   21