Page 23 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2018
P. 23

ANADOLU SİGORTA İLE
BURSASPOR İŞ BİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
ANADOLU SIGORTA ILE BURSASPOR ARASINDAKI ISIM HAKKI IŞ BIRLIĞININ IKINCI DÖNEM IMZA TÖRENI GERÇEKLEŞTI. ATILAN IMZALAR ILE ANADOLU SIGORTA VE BURSASPOR KULÜBÜ ARASINDA YEŞIL-BEYAZLI TARAFTARLARA ÖZEL HAZIRLANAN KASKO VE TRAFIK SIGORTASI PROTOKOLÜ BU YILDA DEVAM EDECEK.
Anadolu Sigorta ile Bursaspor ara- sındaki isim hakkı iş birliğinin ikinci dönem imza töreni, Anadolu Sigorta adına Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel, Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürü Murat Yüksel, Bursaspor Kulübü adına Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özselek ile Reklam Pazar- lama Medya Satış Direktörü Funda Çelen’in katılımıyla 2 Ağustos 2018 tarihinde, Bursa Büyükşehir Stadyumu’nda yapıldı.
Törende konuşma yapan Kamil Demirel; “Anadolu Sigorta ile Bursaspor kulübü arasındaki iş birliğinin ilk yılı başarıyla tamamlandı. İş birliğin temeli isim hakkı üze- rine kurulmuş olup, şirketimiz bünyesinde oluşturulan Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik poliçeleri ilk yılın ürünleriydi ” ifadele- rinde bulundu.
İş Birliği 1990 Yılına Dayanıyor
Anadolu Sigorta ile Bursaspor arasındaki iş
Bursaspor kasko
ve Bursa trafik sigorta ürünleri, 90
profesyonel acente ve 36 Türkiye İş Bankası şubesi aracılığıyla 8404 adet poliçe üretti.
birliğinin 1990 yılına dayanmakta olduğunu belirten Demirel; “Bu süreç içerisinde her
iki taraf arasında güçlü bir bağ oluştu. Bu önemli geçmiş ile birlikte 2017 yılının Nisan ayında “ isim hakkı “ projesi geliştirildi ve 2017 yılı itibarıyla, kulübümüzün risklerini düzenlediğimiz sigorta poliçeleri ile teminat altına almak suretiyle, kulübümüze önemli ve sürdürülebilir bir maddi gelir sağlamak şir- ketimizin birinci hedefi olmuştur ” dedi.
Anadolu Sigorta ile Bursaspor arasında geçtiğimiz yıl yapılan isim hakkı iş birliği kap- samında, Bursaspor kulübü için tasarlanan Bursaspor kasko ve Bursa trafik sigorta
ürünleri, 90 profesyonel acente ve 36 Tür- kiye İş Bankası şubesi aracılığıyla 8404 adet poliçe üretti.
‘‘Kulübüne Katkı Ver’’
Anadolu Sigorta Marmara Bölge Müdürü Ka- mil Demirel, hedeflerinin önümüzdeki dönem de, Bursasporluların, “Anadolu Sigorta’dan yaptırmış olduğum her kasko ve trafik sigor- tası için kulübüme katkı sağlayacağım” dü- şüncesine sahip çıkıp, yakın çevresini de bu şekilde yönlendirmesi olduğunu belirterek, “taraftarımızın ve şehrimizde yaşayan her- kesin kulübümüze katkı vermesi en büyük dileğimizdir” açıklamalarında bulundu.
   MAKSİMUMBİZ 21


   21   22   23   24   25