Page 43 - MAKSİMUM BİZ | EKİM 2018
P. 43

      Cem Türkmen ve Mobi
 Proje ve Değişim Yönetimi Müdürlüğü
Sahiplenme hikayenizi anlatır mısınız?
Çocukluktan itibaren hayvanlarla beraber yaşadım ve İstanbul’a taşındıktan sonra da bu durumu sürdürmek istediğimi fark ettim. Bu sırada bir arkadaşımın köpeğinin doğum yaptığını ve yavrularının sahiplendirildiğini öğrendim. Sahiplenmeye gittiğimde bir yavru hariç bütün yavruların bir arada dur- duğunu gördüm. Dışlanmış gibi görünen bu yavruyu sahiplendim ve Mobi ile hikayemiz başladı.
Onunla yaşamak hayatınıza neler kattı?
Kesinlikle sorumluluk duygusu diyebilirim. Sizinle beraber yaşayan hayvanlar size muhtaç. Bu nedenle her zaman daha dikkatli, düzenli ve programlı olmak gerekiyor.
İsim seçme öykünüzü paylaşır mısınız?
Moby isimli bir şarkıcıdan geliyor. Türkçe olması için biz onu Mobi olarak değiştirdik.
Sizi güldüren ona has bir özelliği var mı?
Yaşında olmasına ve binlerce kez bu oyunu oynamamıza rağmen hala havaya atılan hiçbir oyuncağı
tutama-
ması beni her zaman çok güldür- müştür.
     EVCİL DOSTLARINIZ DA GÜVENCE ALTINDA
Anadolu Sigorta Türkiye’de ilk kez kasko poliçesiyle evcil hayvanları da muhtemel ka- zalara karşı güvenceye alıyor. Kaskolu aracın uğrayacağı ve teminat kapsa- mında gerçekleşen kazalar sonucun- da, aracın içinde bulunabilecek evcil hayvanların zarar görmesi halinde te- davi masrafları 1.000 TL limitle artık
teminat altında. Sigortalılardan gelen talepler doğrultusunda Türkiye’de ilk kez Anadolu Sigorta tarafından hiz- mete sunulan evcil hayvanları koruma teminatının detaylarına ve Anadolu Sigorta kasko sigortası ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.anadolusigorta. com.tr/tr/arac/kasko-sigortasi linkin- den ulaşabilirsiniz.
 Satın Alma, Sahiplen...
Satın Alma, Sahiplen...
  MAKSİMUMBİZ 41
 
   41   42   43   44   45