Page 16 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2016
P. 16

 Sigortam Cepte
Rakiplerimizden önce hayata geçirme fırsatını yakaladığı- mız bu hizmetimizi daha da ileri noktaya taşımak, buna benzer yeni hizmetlere imza atmak ve müşteri deneyimi- ni dijitalde en üst seviyeye getirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Uygula- mamızın görünürlüğünün artması, bu hizmetlere ihtiyaç duyan ancak uygu- lamamızdan haberi olmayan müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak. Bu nedenle, uygulamayı henüz kullanma- yanlarınız var ise, uygulama- mızı indirerek puanlamanızı, arkadaşlarınızla paylaşma- nızı ve uygulama hakkındaki deneyimlerinizi de bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Ver- diğiniz destek için hepinize şimdiden teşekkür ederiz.
                gündem
Anadolu Sigorta
Sigortam Cepte'yi Daha Yukarı Taşımak Şimdi Sizin Elinizde...
BİREYSEL SİGORTALILARINA İHTİYACI OLAN SİGORTACILIK HİZMETLERİNİ, MOBİL CİHAZLARDAN VEREBİLMEK İÇİN GELİŞTİRDİĞİMİZ SİGORTAM CEPTE UYGULAMASININ YENİ GÜNCELLENMİŞ SÜRÜMÜ GEÇTİĞİMİZ AYLARDA YAYINA ALINDI.
    İlk defa sigortalılarla buluştu- ğundan bu yana, müşterilerine her zaman daha iyisini sunma ilkesi ile hareket eden Şirketimiz
tarafından pek çok defa güncellenen Sigortam Cepte’nin şu anda güncel olan sürümü de, kullanıcıların dene- yimlerinden ve taleplerinden gelen sonuçlara göre geliştirildi.
14 | maksimumbiz
SİGORTAM CEPTE İLE NELER YAPILABİLİR?
Uygulamayı kullananlar; güncel poliçe ve ödeme bilgilerine ulaşmadan, Anadolu Hizmet uygulamalarını talep etmeye, hasar dosyaları hakkında güncel bilgi almadan, ambulans çağırma, talep-şikâyet iletme veya
en yakın iş ortağı ile temasa geçmeye
kadar çok sayıda işlemi halihazırda ve kolaylıkla yapabiliyorlar.
Kasko ve konut poliçelerinde farklı asistans hizmetlerinden faydalanma ve poliçeler için hasar ihbarında bulunma imkanının yer aldığı Sigortam Cepte’de, poli- çelerinin pdf ’lerini alma, poliçe özet, ödeme planı ve ödeme detay bilgilerini görüntüleme imkanları da sunuluyor.
Kasko poliçelerine sahip müş- teriler, mobil uygulama üzerinden; çekici, vale ve ikame araç asistans hizmetlerinden, hizmet almak iste- dikleri konumu haritadan seçerek yararlanabiliyor. Ek olarak mini onarım ve araç muayene işlemleri için tedarikçi firmalarımızdan ran- devu da Sigortam Cepte üzerinden alınabiliyor.
Konut poliçesi sahibi sigortalı- lar ise; çilingir hizmeti, su tesisatı, elektrik tesisatı, cam kırılması ve mini onarım hizmetlerine Sigortam Cepte ile ulaşabiliyorlar. Sigortam Cepte uygulaması sigortalıların kaza anında da yanında.
Uygulama üzerinden hasar dos- yası ihbar alma imkanı sunulurken, aracın markasına özel ve konumu- na en yakın anlaşmalı servisler de önerilebiliyor. Sigortalının farklı bir servise gitmek istemesi durumunda ise, aracını il/ilçe seçimi yaparak istediği anlaşmalı servise yönlendir- mesi mümkün.
 

   14   15   16   17   18