Page 32 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2016
P. 32

        Türkiye İş Bankası
 Türkiye İş Bankası
Serinhisar Şubesi
 TÜRKİYE’NİN EN GÜVENİLİR BANKASI VE EN GÜVENİLİR SİGORTA ŞİRKETİ OLDUĞUMUZUN BİLİNCİYLE FARKINDALIK YARATMA ÇALIŞMALARIMIZA KEYİFLE DEVAM EDİYORUZ.
 Banka sigortacılığı; sürekli büyüyen, özel uzmanlık, büyük ve kapsamlı yatırım gerekti-
ren, bankacılık sektöründeki önemi her geçen gün daha fazla fark edilen, stratejik önceliği olan banka riskini
ve müşteri riskini koruyan, bankamız ürünlerini tamamlayan bir enstrüman- dır. Ülkemizde, finans sektöründeki büyüme ve yapılanmaya paralel olarak sigorta sektörü de daha geniş çalışma ve gelişme alanı bulmuş, hayatın her alanına entegre olmaya başlamıştır. Hayatımızın her alanına giren sigorta kavramı her gün daha fazla çalışma alanı keşfetmekte, hem bankacılık hem ticaret hem de insan hayatının vazgeçil- mez bir ihtiyacı haline gelmektedir. Banka sigortacılığında; banka ve si- gorta şirketi arasındaki iş birliği net ve profesyonel bir şekilde kurgulanmalı- dır. Banka, müşteri ihtiyacının ve doğru ürünün tespitinde aktif rol oynamalı, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru müşteriye pazarlayabilmelidir.
Ürünün pazarlanıp satılmasının akabinde başrol oyuncusu olan sigorta şirketi, maksimum müşteri memnuni- yetinden taviz vermeden tüm bürokra- tik aşamaları minimize edip sigortalılı- ğın her aşamasında müşteri ile bire bir temas halinde olup (e-mail, sms, çağrı merkezi) müşterinin her konuda bilgi- lendirilmesi, hasarın eksiksiz ve hızlı ödenmesi, tüm işlemlerin gecikmeksi- zin seri ve net şekilde sonuçlandırılması konusunda aktif rol oynamalıdır. Henüz gelişme aşamasında olan banka sigor- tacılığının en önemli aktörü olan Ana- dolu Sigorta şirketi, Türkiye İş Bankası ortaklığı, uzman ve deneyimli kadrosu ve en önemlisi vazgeçilmez güvenilirlik ilkesi sayesinde sektörün lider sigorta şirketi olmaya devam etmektedir. Türkiye İş Bankası ve Anadolu Sigorta ailesi olarak; müşteri ihtiyaçlarını doğru belirlemek, müşterilerimizin risklerini doğru tespit etmek, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak doğru ürünleri, doğru şekilde tanıtmak, sigortanın ve
Karma / Denizli Bölge
Serinhisar / Denizli
9
Güven, İlgi, Süreklilik
sigortalılığın önemini ve sürekliliğini benimsemek ve benimsetmek temel amacımızdır. Biz, bu değişmez ilkeler çerçevesinde arkamızda Türkiye’nin en güvenilir bankası ve en güvenilir sigorta şirketinin olduğunun bilin- cinde; büyük bir avantaj ve keyifle, farkındalık yaratabilme çabası içinde çalışmaya devam ediyoruz.
 Şube Tipi
 Şube İli/İlçesi
 Şube Çalışan Sayısı
 Sizce Banka Sigortacılığını En İyi İfade Eden 3 Kelime
    3
3
0
0
ma
|m |
z
ak
ks
si
im
mu
u
m
mb
b
i
i
z
Şube Müdürü Yusuf Bozkuş
 

   30   31   32   33   34