Page 19 - oqulyq
P. 19

5. Практикалық жұмыс
             Бөлім                       1-бөлім. Программалау (ортақ тақырыптары: «Жабайы табиғат»,
                                         «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген немене?»)

             Педагогтің аты-жөні
             Күні

             Сынып: 3                    Қатысушылар саны:                   Қатыспаған саны:

             Сыныптың                    Программалау. Практикалық жұмыс.
             тақырыбы

             Оқу бағдарламасына          3. 4. 2. 4. программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік
             сәйкес оқыту                алгоритмді жүзеге асыру;
             мақсаттары
                                         3.3.2.2 желідегі ақпарат алмасу жолдарын түсіндіру;
             Сабақтың мақсаты               ● Сызықтық, тармақталған, циклдік алгоритмдерді пайдаланып,
                                                кейіпкерді қозғалтуға арналған тапсырмаларды орындайды;




                  Сабақ барысы

             Сабақтың        Мұғалімнің іс-әрекеті              Оқушының іс-әрекеті        Ресурстар
             кезеңдері

             Сабактың        Сәлеметсіздер ме оқушылар!         Оқушылар мұғаліммен        Оқулық,
             басы (10        Көңіл күйлерініз қалай?            амандасады.
             мин)                                                                          презентация
                             Сабақта кім бар, кім жоқ екенің  Өткен тақырыпты
                             түгендеп алайық.                   қайталайды.
                                                                Сұрақтарға жауап
                             Өткен тақырыпта «Қозғалыс          береді.
                             командаларын жоба құруда
                             қолдану» тақырыбын өттік.              1) Иә, болады. X
                             Өткен тақырып бойынша                      және Y-ке
                             сұрақтар:                                  координата
                                                                        мәндерін беру
                                 1) Кейіпкерлерді                       арқылы.
                                    координаталар арқылы
                                    қозғалтуға болады ма?           2) Сызықтық,
                                                                        тармақталған,
                                 2) Алгоритмнің қандай                  циклдік.
                                    түрлері бар?

                             Компьютермен жұмыс істер
                             алдында сергіту сәтін
                             орынындайық.
                                                                Оқушылар сергіту сәтін
                                                                орындайды.
   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24