Page 48 - oqulyq
P. 48

Сабақтың тақырыбы: 19-сабақ: Құжатты рәсімдейміз

                   Бөлімі:                     3-бөлім.  Робототехика. Жоба (ортақ тақырыбы:  «Өнер»,
                                               «Көрнекті тұлғалар»)

                   Педагогтің аты-жөні:

                   Күні:

                   Сыныбы:                     Қатысушылар саны:                Қатыспағандар саны:
                   Сабақтың тақырыбы:          Құжатты рәсімдейміз

                   Оқу бағдарламасына          3.2.1.4  шрифт пен абзацты пішімдеу
                   сәйкес оқу мақсаты

                   Сабақтың мақсаты:           Мәтіндік   редакторда   шрифт   пен   абзацты   пішімдеуді
                                               қолдануды үйренеді.

                  Сабақтың барысы:

                   Сабақ          Педагогтің іс-әрекеті                Оқушының       Бағалау       Ресурстар
                   кезеңі                                              іс-әрекеті

                   Ұйымдаст       Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу
                   ыру
                   кезеңі:        І. Қызығушылықты ояту.  «Портрет» ойыны
                                  Қатысушылар төбелеріне А4 форматтағы қағазды қойып алып, 5 минут
                   1-7 мин.
                                  музыка әуенін тыңдай жүріп өз тобындағы қалаған біреудің портретін
                                  салады.   Музыка   тоқтаған   соң,   астына   өз   қолтаңбасын   қалдырып,
                                  портретті   иесіне   сыйлайды.   /Бұл   ойын   оқушыларға   психологиялық
                                  жағымды көңіл-күй сыйлайды/.

                                  Топтастыру. «Социометрия» әдісі

                                      Оқушыларды   топтастыру   үшін   қолдануға   болады.   Қатысушылар
                                  көздерінің   түстері,   жұлдызнамалары,   сүйікті   түстері,   тұрғылықты
                                  жерлері, аттарының бас әрпі  арқылы бірін-бірі табады. Жүргізуші қандай
                                  белгі арқылы топқа бөлінетіндігін айтып отырады.

                                      Бұл   әдіс   сыныптастардың   бір-бірін   жақыннан   тануына   мүмкіндік
                                  туғызады.




                   Сабақтың       ✔ Мұғалім               төмендегі ✔ Өздерің         Мұғалім       Интеракт
                   басы                                                               оқушылар      ивті тақта
                                     сұрақтарды         оқушыларға        тұратын     ды сабаққа
                                     қойып,               суреттерді      аймақтағ    қатысу
                                     интерактивті          тақтадан       ы           белсенділі    Оқулық
                                     көрсетеді.          Оқушылар         табиғаты    гі      мен
                                     ұжымдық   үлгіде   білгендері        әсем        сұрақтарға
                                     бойынша өз ойларын айтып,            қандай      жауап         Жұмыс
                                                                          жерлерді
   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53