Page 24 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 24

 moda - fashion
 Doğru renk diye bir şey yoktur, doğru renk tonu vardır. Siz soğuk alt ton rengine sahip- seniz ve kırmızıyı da çok seviyorsanız, kırmızı sıcak diye onu giymekten mahrum kalma- malısınız. Kırmızının tonları burada devreye giriyor önemli olan doğru tonu yakalamaktır.
Bazı giyim renklerinin sizi yorgun ve solmuş, diğerlerinin ise muhteşem gösterdiğini fark ettiniz mi? Giysileriniz için yanlış renklerin seçilmesi kendinizi hasta ve yorgun hisset- menize neden olabilir. Bu yüzden gardırobu- nuzda doğal görünümünüzü tamamlayan ve geliştiren bir renk paleti oluşturmanız gerekir.
 There is no such thing as the right color, there is the right color tone. If you have a cool sub-tone and love red as the color, you shouldn’t avoid to wear it because the red is a warm color. This is where the tones of red become important. The important thing is to capture the right tone.
Did you notice that some clothing colors make you look tired and faded and oth- ers make you look fabulous? Choosing the wrong colors for your clothes can make you look sick and tired. So you need to create a color palette in your wardrobe that comple- ments and enhances your natural look.
22
 
   22   23   24   25   26